Lalfizu

Lalfizu hakkında merak edilen soruların cevapları. Kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? doğum tarihi, doğum yeri, aslen nereli? Kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

2001 yılında dünyaya gelen Zülal Lalfizu Eskişehir doğumlu, aslen ise Elazığ’lıdır. Boyu 1.65 cm, kilosu ise 53’dür. İki kardeştir, anne ve babası ayrı olan başarılı isim yaşantısını annesi ve abisi ile birlikte sürdürmektedir. Annesinin mesleğinin ise öğretmenlik olduğu belirtilmektedir.

Sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı başarılı isim, ilk dönemler her ne kadar TikTok fenomeni olarak dikkatleri üzerine çeksede günümüzde hem youtube, hem de instagram üzerinden ciddi bir hayran sayısına sahiptir.

Son dönemlerde müzik ile ilgili çalışmaları ile gündeme gelmekte, 2019 yılında Hikaye isimli single’ı ETL Records etiketi ile müzik severlerle buluşturmuştur. Diğer bir yandan piyano eğitimi de almaktadır.

Tarzı, duruşu ve kaliteli paylaşımları ile hayranları tarafından tam not almıştır.

Lalfizu neden bere takıyor?

Genellikle paylaşımlarında bereli resimleri hayranlarının dikkatinden kaçmamıştır. Bu nedenle sık sık neden bere takıyor? sorusu kendisine yöneltilmektedir. Bu soruya cevap olarak ise, herhangi bir rahatsızlığı olmadığını, tamamen kişisel tarz ve zevkinden dolayı bere takmayı tercih ettiğini dile getirmiştir.

Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 550bin civarındadır. Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 146 B… Youtube kanalı için hakkımda bölümü’nde, Kendi çapımda eğlendiğim, eğlendirmeyi hedef kıldığım, gelişi güzel yutub ganalım, açıklaması mevcuttur.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz