Burak Bulut

Burak Bulut 2021 yılında Kurtuluş Kuş ile birlikte Sevmedim Deme isimli tekli çalışmanın ardından merak konusu olmuştur. Daha öncesinde de ciddi bir hayran kitlesine sahip olan ünlü isim hakkında bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kimdir? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Burak Bulut Kimdir?

Burak Bulut müzisyen, şarkıcı, söz yazarı. Başarılı isim çıkış şarkıları ile kısa sürede Spotify gibi birçok platformda yerel listelerde üst sıralara yerleşmiştir.

Her geçen gün artan hayran sayısının yanı sıra kariyer basamakların hızla tırmanmaktadır. Mahzen Media etiketi ile yayınlanan “Kara Bahtım” isimli tekli çalışması da büyük beğeni kazanmıştır.
Burak Bulut2 1
Seslendirdiği yalan dünya, Sevmedim deme, beni bu geceden öldür, öldürdün artık nabız yoklama, herkes duydu, nabız, kara bahtım, leyla ile mecnun, kafama sıkasım var. Yak bi sigara daha, sebebim olma ve remix parçaları büyük beğeni ile dinlenmektedir.

Mustafa Ceceli, Burak King Eypio ve Kurtuluş Kuş ile seslendirdiği şarkılar da tüm platformlarda hızla en üst basamaklara tırmanmıştır.

2021 yılında sunumunu Tuğba Özay ve Murat Parasayar’ın üstlendiği, İstanbul Fuat Paşa Yalısı’nda gerçekleşen Yılın Marka Ödülleri’nde ödül almıştır. Yılın Marka Ödülleri’nde Yılın Çıkış Yapan Şarkısı ödülünü “Sevmedim Deme” isimli şarkısı ile Kurtuluş Kuş ile birlikte almıştır.

Cano, Baba Yak, Medcezir, Rastgele, Manolya, Karalaya Karalaya, Sevmedim Deme ve Kehribar son zamanlarda en beğenilen şarkılarından olmuştur.

Burak Bulut Nereli?

Burak Bulut baba tarafından aslen Elazığ’lıdır.
Burak Bulut3 1

İnstagram ve Tiktok Hesabı:

Tiktok ve instagram sosyal medya hesapları her geçen gün büyümeye devam ediyor. Başarılı sanatçının resmi sosyal medya hesapları ise şu şekildedir.

İnstagram Hesabı: @burakkbulut23
Tiktok Hesabı: @burakbuiut

Burak Bulut Boyu, Kaç Yaşında?

Burak Bulut 34 yaşında ve 1.76 cm boyundadır. Doğum tarihi 16 Şubat 1990, burcu ise kova.

Resmi instagram hesabını @burakkbulut23 olarak kullanmaktadır. Başarılı ismin günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 1,2Mn civarındadır. Menajerliğini Kadir Hazar üstlenmiştir.
Burak Bulut1 1


8 Yorumlar

  1. Yanlış bilgi
    Burak Bulut 1996 26 Eylül doğumlu 25 yasi var.2011 2012 yıllarında müziğe başladı.
    Burak Bulut İstanbul’a geleli 8 ay .
    Burak Bulut yuksek kitleye ulaşmış ve çok güzel bir yazardir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz