Kerim Karakoç

0

Kerim Karakoç hakkında merak edilen tüm detaylar! Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Hakkında Detaylı Bilgiler:

Kerim Karakoç Kimdir?

Kerim Karakoç siyasetçi ve yardımsever iş insanı. İlköğretim Ortaöğretim yıllarını Kayseri Sümer ilköğretim de Lise eğitim yıllarını Sümer Anadolu Lisesinde tamamlamıştır. Daha sonra Üniversite hayatını Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesini Üstün başarılı şekilde tamamlayarak mezun olmuştur.

Eğitim hayatını tamamlamasının ardından İş hayatına başlangıç yapan Karakoç, birden fazla iş kollarında ülkesinde adını duyurmuştur. İlk etapta 2015 yılında Kayseri’de İnşaat sektörüne, 2017 yılında Gıda Ve Mobilya İmalat sektörlerinde yatırımlarını yaparak ülke ekonomisine ve hemşerilerine iş olanağı sunmuştur.

Memleketine yapmış olduğu yatırımlarla ve yardım sever kimliği ile bilinen, Kerim Karakoç hemşerilerinin isteği üzerine 2019 yılında İyi Parti 27. Dönem Millet Vekilliği adaylığında ve Kayseri İli Felahiye İlçesi’nde İyi Parti Ve Cumhuriyet Halk Partisi’nin ortak Belediye Başkan Adayı olarak seçime katılmıştır.

2021 ve 2022 yılları arasında iş ağını genişleterek turizm ve otomotiv Rent a car sektörlerinde Hollanda Amsterdam merkezli şirket kurarak yurt dışına yatırım yapmaya başlamıştır.

Kerim Karakoç Nereli?

Kerim Karakoç aslen Kayseri’lidir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz