Junior Michaelson

Junior Michaelson sosyal medya dünyasınınn son dönemlerde en fazla merak edilen isimlerindendir. Hakkında hayranları tarafından merak edilen sorulara cevaplar! Kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Junior Michaelson Kimdir?

Junior Michaelson youtuber, model ve oyuncu. Manken ve sosyal medya fenomeni olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Yaşantısını İstanbul’da sürdüren yakışıklı isim yine sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı isimlerinden Lucifer Michaelson’ın kardeşidir. Lucifer Michaelson ile beraber youtubede 2 ana karakter olan Junior Michaelson, baba oğul olarak konseptlerine devam etmektedirler.
Junior Michaelson6 jpg

Junior Michaelson Boyu, Kilosu

Junior Michaelson 1.85 boyunda ve 76 kilodur.

Junior Michaelson Kaç Yaşında?

Junior Michaelson 20 yaşındadır. Doğum tarihi 1 Ocak 2003. Göz rengi mavi, saç rengi ise kumral’dır.

Junior Michaelson Gerçek İsmi Nedir?

Junior Michaelson gerçek ismi Hüseyin Altındağ’dır. İspanya’da dünyaya gelen yakışıklı isim henüz 8 yaşındayken Türkiye’ye taşınmıştır.

Aşk Adası adlı filmde başarılı bir rol üstlenmiştir. Günümüze kadar bir çok yabancı filmde rol alan ünlü isim, ayrıca Gamepower, Calvin Klein, Trendyol ve Zara gibi bir çok markaya modellik yapmış ayrıca, güzellik yarışmasında derece sahibidir. Spain 2021 Ibiza valentino fashion week de derece almıştır. Geçmişte bir yük gemisinde çalışmıştır, 7 ay boyunca Yemen’de.

Tüm bunların yanı sıra Dj’lik yapmakta, bugüne kadar 12 ülkeye gitmiş ve dünyaya gezmeye devam etmektedir. Seyahat etmek ve yeni yerler keşfetmekten büyük keyif almaktadır. Tarzı, stili ve çalışmaları ile sosyal medya dünyasında adından söz ettirmeye devam etmektedir.
Junior Michaelson1 jpg
Sevgilisi Kim? Sevgilisi Varmı?

Hayranları tarafından en çok merak edilen sorulardan bir taneside sevgilisi varmı? varsa kim? Bu sorunun cevabını kendisi şu şekilde açıklamıştır. “Hayır sevgili yapmayı sevmiyorum tek kişiye bağlı kalmak benim tarzım değil.”

Resmi instagram hesabı @juniormichaelson.
Junior Michaelson8 jpg
Junior Michaelson5 jpg

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz