Halil Konakçı

8

Halil Konakçı son dönemde Sezen Aksu ve diğer hususlar üzerine yaptığı açıklamalar ile gündeme gelmiştir. Hakkında ise bir çok sorunun cevabı araştırılmaktadır. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Halil Konakçı Kimdir? Aslen Nereli?

Diyanet İşleri Başkanlığı’nda imam hatip olarak görev yapmaktadır. Daha çok kendi davasının ön planda olmasını arzu ettiği için kendisinden hiç bahsetmemiştir. İlk kez Akit Tv ekranlarında canlı yayında kendisi hakkında bir kaç bilgi vermiştir. Aslen İzmir’li olduğunu dile getiren Halil Konakçı Ehli sünnetin ve milli değerlerin anlatılması ve işlenmesi hususunda kendisini bu konu üzerine adamış bir isimdir.

Resmi görev aldıktan sonra bu görüşleri ve davasını çok daha hızlı bir şekilde kitlelere ulaştırmayı başarmıştır.

Resmi instagram hesabını @halil.konakci kullanıcı ismi ile kullanmaktadır. Hesap hocanın talebeleri tarafından yönetilmektedir notu instagram hesabında yer almaktadır. İnstagram hesabında 570bin civarında takipçisi bulunmakta. Ayrıca @HalilKONAKCI kullanıcı ismi ile bir de youtube video kanalı bulunan Konakçı’nın youtube video kanalında ki abone sayısı ise 329 B civarındadır.


İlginizi Çekebilir :   Yiğit Oruçoğlu

8 Yorumlar

  1. 90’li yillarin sonunda Izmir barlarinda “Halil Konak” takma adiyla sahneye cikardi bu sahis. Dogru duzgun bir gazeteci de cikip arastirmiyor. Ulkede bar sarkicilari Imamlik yapip din pazarliyor artik. Cildirmak isten degil.

    • o yıllarda sahneye çıkabilkmesi için 15 16 yaşında olması lazımdı ozmn şuan 45 50 arası olması lazım hocada 35 40 yaşlarında görünüyor. 10 yaşındada sahneye çıkamayacağı için çıksada aklı selim sözler edemeyeceği için boş yapmışsın

    • ne olursa olsun su an islami sünneti anlatiyor önemli olan tövbe edip dogrulugu bulmak insanlari elestirme kimsenin günahini alma

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz