Hakkı Alkan

Hakkı Alkan Teknoloji Editörü. Hakkında merak edilen soruların cevapları. Kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Hakkı Alkan Kimdir?

Hakkı Alkan girişimci, teknoloji editörü, gazeteci, yazar. Sakarya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği bölümü mezunudur.

Hakkı Alkan Nereli?

Hakkı Alkan Kırşehir’lidir. Aslen Kırşehir doğma büyüme ise Ankara’lıdır. Ankara’da dünyaya gelen Alkan, günümüz itibariyle yaşantısını ailesi ile birlikte İstanbul’da sürdürmektedir.

İş Hayatı:

2003 senesinde profesyonel anlamda iş hayatına, Chip Magazine dergisinde editörlük yaparak başlamıştır. 2015 yılının Haziran ayında, ShiftDelete.Net web sitesini kurmuştur. 5 sene sonra Chip Magazine dergisinden ayrılan Alkan, daha sonra PC Magazine dergisinde 1 sene Yazı İşleri Müdürü olarak çalışmıştır.

Günümüzde genellikle sosyal medya üzerinden paylaşımlarını sürdüren başarılı isim özellikle TOGG ile ilgili yaptığı paylaşım ve açıklamalar ile de dikkat çekmiştir. Ayrıca kişisel youtube video kanalında hayatından kesitler ve iş için gittiği yurt dışı seyahatlerini de takipçileri ile paylaşmaktadır.

Hakkı Alkan Kaç Yaşında?

Hakkı Alkan 43 yaşındadır. Doğum tarihi 1980, doğum yeri ise Ankara.

Resmi instagram hesabı @hakki_alkan resmi youtube video kanalı ise @hakki_alkan ‘dır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz