Hakan Kalkan

0

Hakan Kalkan hakkında merak edilen soruların cevapları. Kimdir? aslen nereli? kaç yaşında? kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Astrolog Hakan Kalkan 1982 yılında İzmir ‘de ailesinin ortanca çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Yaşamının başlangıcı ve gençlik dönemleri yoksulluk nedeniyle zor şartlar altında geçmiş ve çocukluk yıllarında aile içi şiddete maruz kalmıştır. Sekiz yaşındayken öz babası tarafından defalarca bıçaklanması yaşamış olduğu şiddetin boyutunu gözler önüne sermektedir.

Eğitim hayatı sürecince geleceği parlak bir öğrenci olarak görülmeyen Kalkan, lise eğitimi esnasında okul müdürü tarafından vasıflı bir işçi olması konusunda teşvik edilmiş olsa da lise eğitimini vasat bir şekilde tamamlamıştır.

18 yaşına adım attığında hayata atılan astrolog Hakan Kalkan, üniversite eğitimini tamamlayabilmek amacıyla garson, özel güvenlik görevlisi ve oto yıkama personeli olarak çalışmıştır. Bu süreçte yaşadığı tatsız bir olay sayesinde astroloji ile tanışan Hakan Kalkan, bu alanda Amerika ve Hindistan’da eğitim alarak klasik, uranyen ve vedik astroloji alanında uzmanlaşmıştır. Yabancı dil olarak Almanca, İngilizce ve Rusça bilmektedir.

Astrolog Hakan Kalkan’a astroloji dünyasında gerçekleşen öngörüleri nedeniyle çevresi tarafından astrolojinin dahi çocuğu lakabı takılmıştır. Dahi çocuğa ait gerçekleşen birçok öngörü ne yazık ki insanlığın yararına olmayacak şekilde kötü sonuçlar doğurmuştur.

Hakan Kalkan öngürüleri;

* 2008 yılında dünyada yaşanan ekonomik kriz.
* 2010 yılında Haiti’de gerçekleşen deprem.
* 2011 yılında yaşana Suriye iç savaşı ve aynı zamanda gerçekleşen mülteci akını.
* 2013 yılında gerçekleşen Ebola virüs salgını.
* 15 Temmuz 2016’da ülkemizde yaşanan darbe girişimi.
* 2016 yılında Amerika başkanının Donald Trump olacağı.
* 2017 yılı Arakan etnik katliamı.
* 2019 yılı Papua Yeni Gine depremi.
* 2019 yılında İstanbul yerel seçimlerinin yenileneceği.
* 2020 yılında Avustralya orman yangınları.
* 2020 yılında gerçekleşen Covid-19 salgını.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz