Hakan Hatipoğlu

Hakan Hatipoğlu katıldığı yarışma programları ile isminden söz ettirmiştir. Daha sonra dizi ve sporcu kimliği ile de ön plana çıkan yakışıklı isim hakkında bir çok soru merak konusudur. Aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? evli mi? eşi kim? eğitimi, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

28 Kasım 1979 doğumlu Hakan Hatipoğlu Işık Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur. Mezuniyetin ardından, Marmara Üniversitesi İşletme Bölümünde Yüksek Lisans yapmıştır. Boyu 1.83 cm, burcu ise yay’dır.

Hakan Hatipoğlu Varmısın Yokmusun yarışı, evliliği;

2009 yılında Acun Ilıcalı tarafından hazırlanan ve sunulan Varmısın Yokmusun? adlı yarışma programına katılmıştır. Yarışma’da tam 250 program’a katılmış, en son yarıştığı programda ise toplam 132.000 TL ödül kazanmayı başarmıştır. Bu yarışmada Gizem Akın ile tanışmıştır. Ardından Gizem Akın ile evliliğe adım atmış ve 2010 yılında evlenmiştir. Bu evliliğinden 2010 doğumlu Lila isminde bir kızı vardır.


Daha sonra yine Acun Ilıcalı’yı ait olan Survivor isimli yarışma da boy göstermiştir. 2010 yılında Survivor Kızlar – Erkekler’de yer almış. 2015 yılında ise Survivor All Star’da yarışmış, adada 17 hafta kalmış ve 6. olmuştur. Survivor 2018’de yine yarışan Hatipoğlu büyük finale kalamadan yarışmadan elenmiş en son Survivor Türkiye-Yunanistan yarışmasında da yarışan isimlerden olmuştur.

Yarışmaların ardından Survivor yarışmaları için televizyon ekranlarında yorumları ile gündeme gelmiştir. Yarışmacı kimliğinin yanı sıra Milli Sporcu aynı zamanda sunucu ve oyuncudur. Adalarspor’da aktif olarak sutopu sporu oynamaktadır. 2013 Akdeniz Oyunları’nda Türkiye Sutopu Milli Takımı kadrosunda yer almış ve oynamıştır.

Oynadığı diziler;

Bugüne kadar Kapadokya Düşleri ve Behzat Ç. (Selim) isimli dizilerde rol almıştır. Hakan Hatipoğlu aslen Çanakkale’lidir. İstanbul Burgazada’da büyümüştür. Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor programı için yorumlarını ekran severler ile paylaşmaya devam etmektedir.

2018 yılında Youtube video kanalını açmıştır. Kanalında spor, moda, gezi ve teknoloji içeriklerini takipçileri ile paylaşmıştır. Ayrıca spor dünyasının başarılı isimleri ile röportajlar, antrenman videoları, erkek modası gibi daha bir çok konuya da videolarında değinmektedir.

Youtube video kanalında 22,3 B abone, resmi instagram hesabında ise 904bin civarında takipçi sayısına sahiptir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz