Gizem Hatipoğlu

0

Gizem Hatipoğlu hakkında merak edilen kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? evli mi? oynadığı sinema ve diziler gibi bir çok sorunun cevabı. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Yarışmacı ve sunucu Gizem Hatipoğlu Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunudur. Boyu 1.66 cm, kilosu ise 54’tür. Bir dönem Varmısın Yokmusun yarışma ile ekran severler tarafından tanınmıştır. Toplam 250 programa katılmış, sıra kendisine geldiğinde yarışmış ve yarışmada tam 135.000 TL ödülün sahibi olmuştur.


Bir süre Star Tv kanalında Süper Starlife programını sunmuş, Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi ve Yeşil Elma projelerinde yer almıştır. Gizem Hatipoğlu 1984 İstanbul doğumludur. Maalesef baba tarafından aslen nereli olduğu bilgisine henüz ulaşılamamıştır. Bir dönem Kanal D ekranlarında yayınlanan Ev Gezmesi isimli programın sunuculuğunu yapmıştır.

24 Temmuz 2010 tarihinde sutopu sporcusu ve survivor yarışmacılarından olan Hakan Hatipoğlu ile evlenmiştir. Bu evliliğinden Lila Hatipoğlu isminde bir kızı vardır. Eşi Hakan Hatipoğlu ile Varmısın Yokmusun yarışması döneminde birlikte yarışmış ve tanışmıştır.

Rol aldığı sinema ve diziler;

2010 yılında Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi, 2013 yılında Herşey Yolunda Merkez, 2018 yılında ise Kızım ve Ben isimli sinema filminde Ayda karakterini canlandırmıştır. Eşi Hakan Hatipoğlu yaptığı bir çok röportaj’da eşinin hiç bir uygunsuz projede rol almayacağını, oyunculuk konusunda çok seçici olduğunu dile getirmiştir.

2019 yılında Fox Tv ekranlarında yayınlanan Hayat Sensin isimli programı hazırlayıp sunmuştur. Sosyal medya hesaplarını da aktif bir şekilde kullanan güzel ismin 2019 yılı itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 1,9 milyon civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz