Nazan Eckes

0

Nazan Eckes Almanya tv kanallarında sunduğu programlar ile tanınmaktadır. Güzel isim hakkında merak edilen tüm detaylar! Kısaca kariyeri, eğitimi, biyografi ve hayatı.

Nazan Eckes Kimdir?

Nazan Eckes editör, moderatör ve sunucu. Annesinin ismi Gülser Üngör’dür. Belgin ve Cüneyt isimlerinde iki kardeşi vardır. Babası Almanya’da bir fabrikada kimya teknisyeni olarak çalışmıştır. Ailesi hakkında çok fazla detay bulunmamaktadır.

Genellikle magazin programlarının sunuculuğunu üstlenen güzel isim, Türkiye’de yayınlanan Yetenek Sizsiniz programının Alman versiyonunda (Das Supertalent) jüri üyeliği yapmıştır. Türk-Alman ilişkilerine katkı sağladığı için Almanya Cumhurbaşkanı Joachim Gauck tarafından Liyakat nişanı almıştır.

Nazan Eckes Nereli?

Nazan Eckes Eskişehir’lidir. Aslen Eskişehir, doğma büyüme ise Almanya Köln.

Nazan Eckes Boyu, Kaç Yaşında?

Nazan Eckes 48 yaşında ve 1.68 boyundadır. Doğum tarihi 9 Mayıs 1976, burcu ise boğa’dır.
Nazan Eckes5
Güzel isim 1995 yılında Almanya Leverkusen’de bir tv kanalında metin yazarı olarak çalışmaya başlamıştır.

2007 yılından bu yana RTL’de yayınlanan Mittagsmagazin programını sunan Eckes, bir çok tv programında ise moderatörlük yapmaktadır. Bir dönem Bild’in araştırmasında Almanya’nın gelmiş geçmiş en etkili 50 kadını listesinde 17. sırada gösterilen isim olmuştur.

Nazan Üngör ismi ile Almanya’da dünyaya gelen başarılı ismin ailesi Eskişehir’den Almanya’ya 1960’lı yıllarda göç etmiştir.

Nazan Eckes Evlimi? Eşi Çocukları

Nazan Eckes 2000 yılında Claus Eckes ile evlenmiştir. Ancak evliliği 2007 yılında son bulmuştur. 2012 yılında ise Julian Khol ile evlenmiş, bu evliliğinden Lounis Khol isminde bir oğlu vardır. 2016 yılında ise İlyas isimli bir oğlu olmuştur.

2008 senesinde Oliver Geissen ile beraber Echo ödül töreninde de sunuculuk yapmıştır.

Güzel ismin resmi instagram hesabı @nazaneckes ‘dir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz