Gwen Rachel

0

Gwen Rachel moda dünyasının çocuk modelleri arasında yer almakta ve ismini bir çok marka ile duyurmayı başarmaktadır. Hakkında ise aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? gibi bir çok soru merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri

2003 yılının Haziran ayında Amerika Birleşik Devletleri’nde dünyaya gelmiştir. Boyu 1.66 cm, kilosu 44, burcu ise yengeç’tir. Amerika’da doğmuş olsa da Kanada’da yetişmiştir. Burcu’nun özelliklerini harfiyen taşıdığını dile getiren Rachel, ön sezgilerinin güçlü olduğunu, şefkatli, sadık ve koruyucu bir karaktere sahip olduğunu belirtmiştir.

İri ve renkli gözleri, sarı saçları ve mankenliğe uygun fiziği ile dikkatleri üzerine çeken güzel isim, FH Model Toronto, The Rock Agency ve Heyman Talent Agency tarafından keşfedilmiştir. Çalışmalarını da yine bu markalar ile sürdüren Rachel ayrıca sosyal medya hesaplarını da çok aktif olarak kullanmakta ve sık sık takipçileri için paylaşımlarını sürdürmektedir. Ebeveynleri, ailesi kariyer seçimini her zaman sıkı bir şekilde desteklemektedirler.

Chicago’da çeşitli ajanslar için modellik yaparak ta kariyerine devam eden Gwen Rachel ‘in en büyük hobilerinden birisi golf sporu’dur. Ayrıca ülkesinde çeşitli yardım kuruluşları için de aktif olarak çalışmalarda bulunduğu belirtilmektedir. Kendisinden küçük bir erkek kardeşi vardır, kardeşi ile de aralarında golf sporu ile ilgili sıkı bir rekabet söz konusudur.

Gelecek yıllarda özellikle moda dünyasında sağlam bir yer edinmek isteyen Rachel’in günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 210bin civarındadır. Bu sayı her geçen popülerliği ile birlikte artmaya devam etmektedir. Youtube video kanalında ise 1,46 B civarında abonesi bulunmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz