Gözde Demiral

Gözde Demiral (miafitz) hakkında merak edilen kaç yaşında? aslen nereli? eğitimi gibi bir çok sorunun cevabı. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1998 doğumlu Gözde Demiral sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı bir isimdir. Aslen İzmir doğumlu Demiral, İzmir Ekonomi Üniversitesi, Sinema ve Dijital Medya Bölümü’nden mezun olmuştur. Twitch kanalında (miafitz) isimli kanalın sahibi’dir. 7 yaşından itibaren uzun süre tiyatro ile ilgilense de ilerleyen süreçte bazı nedenlerden dolayı 2017 senesinde tiyatroyu bıraktığını belirtmiştir. Boyu 1.67 cm’dir.

Annesini çok küçük yaşlarda iken yitiren başarılı yayıncı, uzun süre kafasında oyuncu olmanın hayallerini kurmuştur. Ancak abisinin tavsiyesi üzerine yayıncılık hayatına adım atmış ve kısa sürede büyük bir başarı yakalamıştır.


Ülkemizin içerik üreticilerinin ödüllendirildiği bir ödül töreninde Yılın Kadın Yayıncısı ödülünü almıştır.

Resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 520bin, miafitz Twitch kanalında ise 597,2B üzerinde takipçisi vardır. Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 71,5 B…

2019 yılında Tv8 ekranlarında yayın hayatına başlayan Acun Ilıcalı‘nın yeni yarışma programı Exatlon Challenge’ın yarışmacı kadrosuna dahil olmuştur. Yarışma için Dominik’e giden Gözde Demiral yarışmanın iddialı isimleri arasında yer almaktadır.

Gözde Demiral (miafitz) hakkında kısa kısa soru cevaplar;

Güzel yemek yaptığını ve çizimlerinin de başarılı olduğunu düşünmektedir. Evde tekken manyaklar gibi şarkı söyleyip dans ettiğini belirtmiştir. Dar ve kapalı yerler ile çok sıcak olduğu zaman darlandığını bu durum onun en büyük fobilerinden olduğunu söylemiştir.

Kendisinde sevmediği bazı özellikleri, arkadaşlarına karşı çok kıskanç olduğunu, arkadaşlarını başkalarından çok kıskandığını dile getirmiştir. Bazı şeyleri çok abartması ve bazı duyguları çok yüksekte yaşaması. Sigara içiyor, bir lol bağımlısıdır. Çok fazla hayali olan güzel isim dünyayı gezmek, oralarda vlog çekmek istemektedir. Japonyada seslendirme ile uğraşmak istiyor, şarkı söylemeyi çok seviyor. İlerleyen süreçte piyano ve şan dersi almak isteyen Demiral, ayrıca yine kanalında seslendirdiği cover parçaları sevenlerin için seslendirmeyi düşünmektedir.

Annesinin bir kolyesini taşıyan ve ona uğur getirdiğini söyleyen Demiral ayrıca 8 sayısının da kendisine uğur getirdiğine inanıyor.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz