Fuat Güder

0

Fuat Güder hakkında merak edilen sorulara cevaplar. Kaç yaşında? aslen nereli? Eğitimi, çalışmaları, kariyeri. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1973 yılında Bolu’nun Seben İlçesi’nde dünyaya gelmiştir. İlköğretim eğitimini doğup büyüdüğü Seben İlçesi’nde, Lise tahsilini ise Eskişehir’de tamamlamıştır.

1996 senesinde İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun olarak Tıp Doktoru ünvanını almıştır. 1997 yılında ise Tıpta Uzmanlık Sınavında (TUS) başarılı olan Fuat Güder, İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi bölümünü kazanmıştır. 2001’de Operatör Dr. olarak Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun cerrahisi uzmanı olmuştur.

Amerika’da Madison ve Marshfield kentlerinde Wisconsin Medikal School’da çalışarak tecrübe ve eğitimini geliştirmiş, askerlik görevini ise Ağrı Askeri Hastanesi’nde Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahı olarak yapmıştır.

2005 yılından bu yana Anatomica, Medient ve Centrium KBB ve Plastik Cerrahi Tıp Merkezlerinde kurucusu, Medikal Direktörü ve Opr. Dr. olarak görev yaptı. Bu merkezlerde Profesyonel Saç Ekimi ekibi kuran Opr. Dr. Fuat Güder, başarılı saç ekimi operasyonuna dahil oldu.

Üye olduğu mesleki kuruluşlar;

Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği
İstanbul Türk Tabipler Birliği
International Society of Hair Restoration Surgery for Hair Loss and Baldness

Adresi; Akasya Kent Etabı B2 Blok No:84 Üsküdar – İstanbul.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz