Fevzi Siverek

0

Fevzi Siverek Türk Medya dünyasında Bülent Ersoy’un menajeri olarak haberlerde yer almıştır. Hakkında ise bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Fevzi Siverek Kimdir?

Fevzi Siverek iş insanı, girişimci, menajer. Özellikle sanatçı Bülent Ersoy’un menajerliğini üstlendiği haberleri ile dikkat çekmiştir. Ancak yaptığı bir açıklama da Ersoy’un menajeri değil, prodüktörü ve yapımcısı olduğunu belirten Siverek, 27 yıllık dostu olduğunu da sözlerine eklemiştir.

Ayrıca Bülent Ersoy ile yakın dost olan ünlü yapımcı, prodüktör, bir çok etkinlik ve organizasyona da Bülent Ersoy ile birlikte katılmaktadır.

Fevzi Siverek Nereli?

Fevzi Siverek aslen Şanlıurfa’lıdır. Baba tarafında Şanlıurfa asıllı olduğu ancak doğum yeri, doğum tarihi ve kaç yaşında olduğu bilgilerine henüz ulaşılamamıştır.

2023 yılında özellikle Bülent Ersoy’un babası Fikret Erkoç’un cenaze töreninde mezarın dar olduğunu belirten Ersoy’a, sana daha büyük yapacağız cevabı dikkat çekmiştir. Ayrıca Bülent Ersoy’un İstanbul Zincirlikuyu Mezarlığında 3 kişilik ve asansörlü bir mezar yeri hazırlattığını ve bu mezarın maliyetinin yaklaşık 1,5 milyon TL olduğu belirtilmiştir.

Resmi instagram hesabı @fevzisiverek ‘dir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz