Feri Baycu Güler

Feri Baycu Güler başarılı oyunculuk kariyerini tiyatro ve yapımcı kimliği ile devam ettirmektedir. Günümüz itibariyle Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer almaktadır. Hakkında merak edilen bir çok sorunun cevabı ise sizlerle. Kimdir? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? eğitimi, oynadığı sinema ve diziler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Feri Baycu Güler Kimdir?

1978 yılının Temmuz ayında dünyaya gelmiştir. İstanbul doğumlu başarılı oyuncu, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Sinema ve dizi oyunculuğunun yanı sıra tiyatro hayatını da sürdürmektedir. Günümüze kadar bir çok tiyatro oyununda sahne almıştır. Oyunculuk kariyerini Selin Kök Management bünyesinde devam ettirmektedir.

Feri Baycu Güler Boyu, Kaç Yaşında?

Güzel oyuncunun boyu 1.62 cm, kilosu 60, burcu ise yengeç’dir. Eşinin ismi Kayhan Güler’dir, bu evliliğinden bir kızı vardır.

Oynadığı sinema ve diziler:

Erkenci Kuş (Melahat), Hayati ve Diğerleri (Kıymet), Altınsoylar, Çifte Saadet, Aşkın Halleri ve Bay Yanlış (Nevin). En son Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Dizi de Döndü karakterini canlandırmaktadır. Dizi de ayrıca Burcu Biricik, Hamza Yazıcı, Devrim Yakut, Nihal Menzil, Nur Sürer, Feyyaz Şerifoğlu, Şerif Erol, Hande Ataizi ve Merve Polat gibi isimler de rol almıştır.

Feri Baycu Güler tiyatro oyunları:

Özel Kadınlar Listesi (Oyuncu)
Nereye Gitti Bütün Çiçekler (Oyuncu)
Kızgın Damdaki Kedi (Çevirmen)
Empatopya (Yapımcı)
Tartuffe (Dorine)
Ben Anadolu Yıldız Kenter’in Anısına Saygıyla (Yapımcı)

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz