Feyyaz Şerifoğlu

2

Feyyaz Şerifoğlu hakkında merak edilen soruların cevapları. Ekran severler tarafından özellikle son dönemde rol aldığı Camdaki Kız adlı dizi ile bir hayli merak konusu olmuştur. Camdaki Kız Sedat karakteri ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Feyyaz Şerifoğlu Kimdir? Nereli?

Ünlü isim oyuncu kimliğinin yanı sıra müzik ile de içli dışlıdır. 1991 yılının Ocak ayında dünyaya gelmiştir. Aslen Rize’lidir ve Rize’de doğmuştur. Lise eğitiminin ardından, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Tekstil Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuştur.

İlk kez ekran deneyimini 2013 yılında katıldığı O Ses Türkiye adlı şarkı yarışması ile gerçekleştirmiştir. Yarışmanın ardından hayatı değişmiş, ünlü sanatçı Ajda Pekkan’ın vokalistliğini üstlenmiştir. Ardından 2014 yılında Enbe Orkestrası ile müzik kariyerini sürdürmüştür. 2014 yılında Enbe Orkestrası ile müzik kariyerini sürdürmüştür.

Feyyaz Şerifoğlu Boyu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.85 cm, kilosu ise 76 burcu aslan, yaşı ise 2021 yılı itibariyle 30’dur. Düzgün fiziği, uzun boyu ve yakışıklılığı ile de dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncu resmi instagram hesabını @feyyazserifoglu olarak kullanıyor. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 325bin civarındadır. Feyyaz Şerifoğlu hayatının her döneminde spor ile de iç içe olmuş, günümüzde boks sporu ile ilgilenmektedir.

Müzik kariyeri ile birlikte ilerleyen süreçte kurumsal markaların reklam film çalışmalarında yer almıştır. 2019 senesinde Huawei Watch GT2 reklamında yer almıştır. 2020 yılının son ayında Gidene isimli ilk single çalışması ile müzik piyasasına giriş yapmış ve müzik çalışmasını müzik severler ile buluşturmuştur.

2020 yılında ise ilk dizi oyunculuk deneyimini Tv8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Dizi de Can karakterine hayat vermiştir. Dizide Binnur Kaya, Meriç Aral, Burcu Biricik, Burak Sevinç ve Tülin Özen gibi isimlerle birlikte rol almıştır.

İlginizi Çekebilir :   Derin Oflaz

Oynadığı Diziler:

Kırmızı Oda (Can) – 2020
Camdaki Kız (Sedat) – 2021

Camdaki Kız adlı dizi de Burcu Biricik, Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent ve Tuğrul Tülek gibi isimler de rol almıştır.


2 Yorumlar

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz