Feyyaz Şerifoğlu

Feyyaz Şerifoğlu hakkında merak edilen soruların cevapları. Ekran severler tarafından özellikle son dönemde rol aldığı Camdaki Kız adlı dizi ile bir hayli merak konusu olmuştur. Camdaki Kız Sedat karakteri ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Feyyaz Şerifoğlu Kimdir?

Feyyaz Şerifoğlu oyuncu kimliğinin yanı sıra sesi ile de müzik alanında iddialı bir isimdir. Annesi ev hanımı, babası ise memur’dur. Kendisinden büyük iki ablası vardır. Lise eğitiminin ardından 2010 yılında üniversiteyi kazanmış ve memleketinden ilk kez dışarı çıkmıştır. Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Tekstil Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuştur.

Feyyaz Şerifoğlu Nereli?

Feyyaz Şerifoğlu aslen Rize’lidir ve 1991 senesinde Rize’de dünyaya gelmiştir. Çok keyifli bir çocukluk dönemi geçirmiş, yeşil ve mavi ile iç içe büyümüştür.

Feyyaz Şerifoğlu Boyu

Feyyaz Şerifoğlu’nun boyu 1.85 cm, kilosu ise 76’dır.

Feyyaz Şerifoğlu Kaç Yaşında?

Feyyaz Şerifoğlu 32 yaşındadır. Doğum tarihi 7 Ağustos 1991, burcu ise aslan’dır.

Fiziği, uzun boyu ve yakışıklılığı ile de dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncu resmi instagram hesabını @feyyazserifoglu olarak kullanıyor. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 1Mn civarındadır.

Bir röportajda sevgilin var mı? sorusuna işim cevabını vermiştir. Günümüz itibariyle herhangi bir ilişkili olmadığını ve sadece işine odaklandığını belirtmiştir.

Hayatının her döneminde spor ile de iç içe olmuş, günümüzde boks sporu ile ilgilenmektedir.

İlk ekran deneyimini 2013 yılında katıldığı O Ses Türkiye adlı şarkı yarışması ile gerçekleştirmiştir. Yarışmanın ardından hayatı değişmiş, ünlü sanatçı Ajda Pekkan’ın vokalistliğini üstlenmiştir. Ardından 2014 yılında Enbe Orkestrası ile müzik kariyerini sürdürmüştür. 2014 yılında Enbe Orkestrası ile müzik kariyerini sürdürmüştür.

Müzik kariyeri ile birlikte ilerleyen süreçte kurumsal markaların reklam film çalışmalarında yer almıştır. 2019 senesinde Huawei Watch GT2 reklamında yer almıştır. 2020 yılının son ayında Gidene isimli ilk single çalışması ile müzik piyasasına giriş yapmış ve müzik çalışmasını müzik severler ile buluşturmuştur.

O dönemlerde oyunculuk eğitimi almış ve Kırmızı Oda isimli d izinin deneme çekimlerine katılmıştır. 2020 yılında ise ilk dizi oyunculuk deneyimini Tv8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Dizi de Can karakterine hayat vermiştir. Dizide Binnur Kaya, Meriç Aral, Burcu Biricik, Burak Sevinç ve Tülin Özen gibi isimlerle birlikte rol almıştır.

Oynadığı Diziler:

Kırmızı Oda (Can) – 2020
Camdaki Kız (Sedat) – 2021

Camdaki Kız adlı dizi de Burcu Biricik, Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent ve Tuğrul Tülek gibi isimler de rol almıştır.

2 Yorumlar

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz