Ezgi Gözeger

0

Ezgi Gözeger ile Çalar Saat isimli haber programı ile Fox Tv ekranlarında kamera karşısına geçmiştir. Başarılı isim hakkında merak edilenler, kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Ezgi Gözeger Kimdir?

Ezgi Gözeger gazeteci, sunucu ve aynı zamanda meteorolog. 2009 yılında Fox Tv’de yayınlanan İrfan Değirmenci ile Çalar Saat isimli sabah programın Hava Durumu Editörlüğünü ve spikerliğini üstlenmiştir.

Ezgi Gözeger Nereli?

Ezgi Gözeger aslen İzmir’in Tire İlçesi’nde dünyaya gelmiştir. Aslen Yörük olduğu belirtilmektedir.

Ezgi Gözeger Eğitimi

Ezgi Gözeger Tire Kutsan Anadolu Lisesi’ni tamamlamıştır. Daha sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Metereoloji Mühendisliği’nden mezun olmuştur. Lisans eğitiminin ardından Bilgi Üniversitesi Medya Ve İletişim Sistemleri Bölümü’nde yüksek lisans yapmıştır.

Evlimi? Ne Zaman Evlendi?

Güzel sunucu 31 Ağustos 2014 tarihinde meslektaşı Onur Özmemiş ile evlenmiştir. Bu evliliğinden bir çocuğu vardır. Medya da sık sık boşandı gibi haberler ile gündeme gelmiştir. Bu haberin doğruluğu ile ilgili hiç bir bilgi bulunmamaktadır. Resmi insagram hesabında da eşi ve oğlu ile birlikte resimleri mevcuttur.
ezgi gozeger esi cocugu oglu
2015 yılında 3. Dijital Dünya’nın Enleri Ödül Töreni’nde En İyi Hafta Sonu Haber Spikeri ödülünü almıştır.

Ezgi Gözeger Boyu, Kaç Yaşında?

Ezgi Gözeger 37 yaşında ve 1.68 cm boyundadır. Doğum tarihi 30 Temmuz 1986, burcu ise aslan’dır.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @ezgigozeger ‘dir. İnstagram hesabında ki takipçi sayısı 156bin civarındadır. Ayrıca resmi twitter hesabı kullanıcı ismi de @ezgigozeger ‘dir.

Günümüzde yayın hayatına Fox Tv ekranlarında dönüşümlü olarak sabah ve hafta sonu sabah haberlerini sunmaya devam etmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz