Emrecan Önal

0

Emrecan Önal özellikle paylaşım yaptığı oyun, futbol, maç gibi videolar ile dikkat çekmiştir. Hakkında merak edilenler. Kısaca eğitimi, hayatı ve biyografi bilgileri.

Emrecan Önal Kimdir?

Emrecan Önal youtuber, dijital medya içerik üreticisi. Youtube video kanalında paylaşımını gerçekletirdiği oyun videoları ile kanalında 2 Milyon’dan fazla aboneye ulaşmayı başarmıştır. İlk zamanlar basit oyuncu videoları yüklemiş, daha sonar yeni video içerikleri, yeni fikirler ve profesyonel olarak hazırladığı videolar ile ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır.

Emrecan Önal Nereli?

Emrecan Önal aslen Ankara doğumludur.

Emrecan Önal Kaç Yaşında?

Emrecan Önal 24 yaşındadır. Doğum tarihi 4 Temmuz 1999, burcu ise yengeç’tir.
Emrecan onal2 jpg
İlk dönemlerde, Minecraft ve Minecraft Survival Games oyunlarını oynarken video çekerek Youtube’a ayrıca, farklı içeriklerde komik videolar paylaşmıştır. İlerleyen süreçte Gereksiz Oda kanalı ile 7’den 70’e hitap etmeye başlamıştır. 4 kardeş olan Önal, ailenin en küçük ve tek erkek çocuğu olarak bilinmektedir. Bazı kaynaklarda 15 Eylül 2015 tarihinde babasının vefat ettiği belirtilmektedir.

Sevgilisi kim? varmı? sorusunun cevabına ulaşılamamıştır. 2022 yılında seslendirdiği Rüzgar isimli şarkıda büyük beğeni toplamış, video klip çalışması Emjan ismi ile paylaşılmıştır.

18 Mart 2014 tarihinden bu yana Youtube üzerinden içerikler üretmeye devam eden başarılı isim, günümüz itibariyle 2 Milyonun üzerinde abone sayısına sahiptir. Vatani görevini Ankara Mamak’ta tamamlamıştır.

Paylaşımını yaptığı, Rocket League, GTA 5, Top Açılımı, El Pesico, Fortnite ve Among US gibi pek çok videosu büyük ilgi görmüştür.

Resmi instagram hesabı @emrecanonal, Youtube video kanalı ise @emjan’dır. Twitter ve Tiktok hesapları da aktif olarak yayındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz