Elif Taştekne

Elif Taştekne hakkında merak edilen kaç yaşında? aslen nereli? eğitimi, hobileri gibi soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1995 yılının temmuz ayında İzmir‘de dünyaya gelen Elif Taştekne yengeç burcudur. İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü’nü tamamlayan güzel isim etik yaşam, moda, bilim ve sanatla ilgilenmektedir.

Modaya olan tutkusu ilerleyen süreçte 2017 tarihinde moda blogu ile devam etmiştir. Blogunda düzenli olarak yazılar yazmış, resmi sosyal medya hesaplarından kıyafetler ve kombinler paylaşmıştır. Özellikle kendi tasarladığı kombinleri retro bir tarz olarak takipçileri ile paylaşarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Renkler de ise özellikle siyah tutkusu ile bilinmektedir.

Resmi sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan Elif Taştekne’nin günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 111bin civarındadır. Maalesef boyu ve kilosu ile ilgili merak edilen bilgilere henüz ulaşılamamıştır. Ayrıca sevgilisi var mı? sorusunun cevabı evettir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz