Elif Laçin

Elif Laçin özellikle siyaset dünyasının da merak ettiği isimlerden birisidir. Hakkında merak edilenler, kısaca kariyeri, eğitimi, hayatı ve biyografi bilgileri.

Elif Laçin Kimdir?

Elif Laçin sosyal sorumluluk projeleri ile ilgilenmektedir. AK Parti Avcılar AR-GE Komisyon Başkanı olduğu belirtilmektedir. Sık sık Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Süleyman Soylu ve Binali Yıldırım gibi Adalet ve Kalkınma Partisi’nin üst düzey isimleri ile toplantı, açılış vb. etkinliklerde yer alması ile dikkat çekmiştir.

Sosyal sorumluluk projeleri ile gençlere örnek olan Laçin, siyaset ile de ilgilenmekte, AK Parti’ye gönülden bağlı bir isimdir. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın üzerinden yük alabilmek adına sosyal sorumluluk projelerinde yer aldığı belirtilmektedir.

2022 yılında kendisine Altın Doğa Ödülleri ödül gecesinde “Yılın yükselen sosyal sorumluluk projeleri üreten genç girişimci” ödülü verilmiştir.

Genç yaşına rağmen başarıları ile isminden söz ettiren Laçin, siyaseti iş olarak değil, hizmet çatısı olarak gördüğünü dile getirmiştir. İhtiyaç sahibi ailelere destek olan Laçin, imkanlarını zorlayarak her zaman daha fazla insana yardımcı olabilmek adına elinden geleni yapacağını sözlerine eklemiştir.

Siyaset dünyasında da hedefleri olduğunu belirtmiştir. Recep Tayyip Erdoğan’ı çok sevdiğini, onun davasına hizmet etmekten ve onun yolunda yürümekten onur duyduğunu, ilgilendiği tek siyasetin gönül siyaseti olduğunu aktırmıştır.
elif lacin5
Kendisi hakkında paralı haber yaparak itibar suikasti yapmaya çalışanların bulunduğunu, bunun gayri ahlakı bir davranış olduğunu belirtmiştir. Hiç bir makama sahip olmadan ön planda olmanın kaçınılmaz olduğunu, başarıları ile ön plana çıktığını, meyve veren ağacın taşlanacağını belirtmiştir. Ayrıca biz yolumuza dimdik Elif gibi devam edeceğiz, durmak yok, yola devam İnşallah sözleri ile açıklamalarda bulunmuştur.

Elif Laçin Nereli?

Elif Laçin aslen Bayburt’ludur.

Elif Laçin Kaç Yaşında?

Elif Laçin 28 yaşındadır. Doğum tarihi 1994.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @eliflacintr ‘dir. Günümüz itibariyle 433bin civarında takipçisi bulunuyor. Ayrıca @eliflacintr ismi ile ile de twitter hesabını aktif olarak kullanmaktadır.

Ne mezunu, hangi okulu bitirdi, ailesi, medeni durumu gibi pek çok soru da hakkında merak konusudur. Ancak bu konular hakkında medyaya yansıyan herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz