Ekin Su Cülcüloğlu

Ekin Su Cülcüloğlu İngiltere’de katıldığı Aşk Adası isimli reality show programı ile gündem oldu. Peki güzel isim kimdir? aslen nereli? boyu, kaç yaşında? Kısaca hakkında merak edilenler, hayatı ve biyografi bilgileri.

Ekin Su Cülcüloğlu Kimdir?

Ekin Su Cülcüloğlu oyuncu ve model. 2017 senesinde Miss Turkey yarışmasına katılmış ancak dereceye girememiştir. Bilkent Üniversitesi, Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksek Okulu, Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümü mezunudur. Eğitimi için Londra’ya gitmiş ve Central Lancashire Üniversitesi’nde sahne sanatları okumuştur.

Bir dönem modellik yapmış ayrıca Türkiye’de Kuzey Yıldızı İlk Aşk isimli dizide oyuncu olarak yer almıştır.

Ekin Su Cülcüloğlu Nereli?

Ekin Su Cülcüloğlu aslen doğma büyüme Ankara’lıdır. Günümüzde yaşantısını İngiltere’de sürdürmektedir.
ekin su cuculoglu6
Daha önce Benimle Söyle isimli yarışmaya da katılan güzel isim 2022 yılında ise İngiltere’de Aşk Adası isimli program ile dikkatleri üzerine çekmiştir. İngiltere’nin en çok izlenen yarışma programlarından Aşk Adası’na (Love Island) katılmış ülkenin en fazla konuşulan isimlerinden birisi olmuştur.

Üniversite döneminde arkadaşları ona Susie Hayzel olarak tanımıştır. Ama güzel isim Aşk Adası adlı programda gerçek ismini söyleyince herkes büyük bir şaşkınlık yaşamıştır. Katıldığı yarışmada bir erkekte aradığı en önemli özelliğin kesinlikle beyin olduğu dile getirmiştir. Zeki ve kaliteli sohbet edebileceği birisini aradığını sözlerine eklemiştir.

Ekin Su Cülcüloğlu Boyu, Kaç Yaşında?

Ekin Su Cülcüloğlu 28 yaşında ve 1.77 boyundadır. Doğum tarihi 03 Ekim 1995, burcu ise terazidir.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @ekinsuofficial ‘ın günümüz itibariyle 3.2Mn civarında takipçisi bulunuyor.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz