Efe Uygaç

Efe Uygaç özellikle youtube video kanalı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Hakkında ise takipçi ve aboneleri genellikle kaç yaşında? aslen nereli? eğitimi, boyu ve kilosu gibi bir çok sorunun cevabını merak ediyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Efe Uygaç Kimdir?

Efe Uygaç youtuber, fenomen ve dijital medya içerik üreticisidir. Efe Show adında bir serisi de bulunan Uygaç, bir çok YouTuber ve Twitch yayıncısını konuk almış, bunlara Unlost ve bir çok YouTuber’da dahildir. 1996 yılının Kasım ayında İstanbul’un Üsküdar İlçesi’nde doğmuştur.

Doğup büyüdüğü İstanbul’da eğitim hayatına başlayan Uygaç, 7. Sınıfta iken TÜBİTAK olimpiyat öğrencisi olmuş, Lise eğitiminin ardından İstanbul Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuştur. YGS sınavında 15.000’inci olmuş ve İTÜ’ ni kazanmıştır.
efe uygac6

Efe Uygaç Nereli?

Efe Uygaç aslen baba tarafından Ordu’ludur. Her yaz mümkün olduğu sürece memleketi Ordu’yu ziyaret etmektedir.

Efe Uygaç Kaç Yaşında? Boyu Kaç?

Efe Uygaç 25 yaşında ve 1.86 cm boyundadır. Kilosu 80, burcu ise yay’dır. Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @efeuygac ‘ın günümüz itibariyle 445bin civarında takipçisi bulunuyor. Twitch kanalında ise 563,9 B takipçi.
efe uygac7
Bilgisayar oyunlarını çok seven Uygaç özellikle League Of Legends ve PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) gibi oyunları çok sık oynamıştır. Rap müzik dinlemeyi sevmekte, Gazapizm, Ceza ve Sagopa Kajmer rap dünyasında en çok dinlediği isimlerdir, ayrıca bazı kaynaklarda Demet Akalın hayranı olduğu da belirtilmektedir.

Yine sosyal medya dünyasının çok yakından tanıdığı ünlü isim Berkcan Güven ile Lise’den arkadaş oldukları bilinmektedir. Yaşantısını İstanbul’da sürdüren başarılı isim, Berkcan Güven ile birlikte çektiği videolar ile dikkatleri üzerine çekmiştir. İlk dönemlerde vine videoları çekmiş, vine kapanınca Youtube kanalı açarak kariyerine Youtube üzerinden devam etmiştir. Berkcan Güven’in Akbilim Boş, Migros gibi bir çok müzik parçasının sözlerini yazmış tam bir gamer olarak tanınmaktadır.

youtube video kanalında ki abone sayısı ise 531 B… En son Nonolive geçmiştir.

2 Yorumlar

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz