Efe Uygaç

2

Efe Uygaç özellikle youtube video kanalı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Hakkında ise takipçi ve aboneleri genellikle kaç yaşında? aslen nereli? eğitimi, boyu ve kilosu gibi bir çok sorunun cevabını merak ediyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1996 yılının Kasım ayında dünyaya gelen Efe Uygaç İstanbul’un Üsküdar İlçesi’nde doğmuş, baba tarafından aslen Ordu’ludur. Her yaz mümkün olduğu sürece memleketi Ordu’yu ziyaret etmektedir. Boyu 1.85 cm, kilosu 79, burcu ise yay’dır. Doğup büyüdüğü İstanbul’da eğitim hayatına başlayan Uygaç, 7. Sınıfta iken TÜBİTAK olimpiyat öğrencisi olmuş, Lise eğitiminin ardından İstanbul Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuştur. YGS sınavında 15.000’inci olmuş ve İTÜ’ ni kazanmıştır.

Efe Uygaç sosyal medya;

Bilgisayar oyunlarını çok seven Uygaç özellikle League Of Legends ve PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) gibi oyunları çok sık oynamıştır. Rap müzik dinlemeyi sevmekte, Gazapizm, Ceza ve Sagopa Kajmer rap dünyasında en çok dinlediği isimlerdir, ayrıca bazı kaynaklarda Demet Akalın hayranı olduğu da belirtilmektedir.

Yine sosyal medya dünyasının çok yakından tanıdığı ünlü isim Berkcan Güven ile Lise’den arkadaş oldukları bilinmektedir. Yaşantısını İstanbul’da sürdüren başarılı isim, Berkcan Güven ile birlikte çektiği videolar ile dikkatleri üzerine çekmiştir. İlk dönemlerde vine videoları çekmiş, vine kapanınca Youtube kanalı açarak kariyerine Youtube üzerinden devam etmiştir. Berkcan Güven’in Akbilim Boş, Migros gibi bir çok müzik parçasının sözlerini yazmış tam bir gamer olarak tanınmaktadır.

Efe Show adında bir serisi de bulunan Efe Uygaç, bir çok YouTuber ve Twitch yayıncısını konuk almış, bunlara Unlost ve bir çok YouTuber’da dahildir.

Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 417bin, youtube video kanalında ki abone sayısı ise 531 B… En son Nonolive geçmiştir.

Bir Başka İçerik :   Ezgi Zorba

2 Yorumlar

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz