Derya Bozkurt

1

Derya Bozkurt hakkında merak edilen soruların cevapları. Sosyal medya da İnfluencer, blogger (instagrammer) olarak ciddi bir kitleye sahip olan ünlü isim kaç yaşında? nerede yaşıyor? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1993 yılında dünyaya gelen Derya Bozkurt yaşantısını İstanbul’un en güzel yerlerinden olan, Sarıyer İlçesi’ne bağlı Tarabya’da sürdürmektedir. Boyu 1.67, kilosu 56, burcu ise Oğlak’tır.

Muğla Üniversitesi Biyoloji bölümünde eğitim gören Derya Bozkurt Lifestyle influencer olarak sevdiği yerleri ürünleri ve enerjisini yansıtan anları sosyal medyada takipçileri ile paylaşıyor.


Yazı dili iyi olduğu için yarışmalara katılıp Muğla Üniversitesi Sıtkı Koçman Vakfı Kompozisyon yarışmasında dereceye girdi. Bu yarışma sonrası www.guzelimguzelsin.com sitesini kurdu ve sağlık güzellik bakım ve aktüel konular gibi bir çok konuda yazılar yazıyor.

Muğla Üniversitesi Biyoloji Bölümü mezuniyeti sonrasında 6 ay tüp bebek merkezinde staj yaptıktan sonra bu alanın ona göre olmadığını daha sosyal işlerde olmak istediğini anlayıp 1 sene ajansta çalıştı. Şimdi ise Bir Newyork Firmasında dijital marketing departmanında sosyal medya uzmanlığı yapıyor.

2018 yılında tiyatro kursuna gitmiş ve Japon Kuklası adlı tiyatro oyununda sahne almıştır.

2016 Elidor Miss Selfie yarışmasına katılıp 12 finalistten biri oldu.

İnstagram adını jelibonları çok sevmesinden dolayı jelibonnik olarak seçti, ve değiştirmeyi şimdilik hiç düşünmüyor.

Açelya adında bir ablası var. Ve birbirlerine çok benzerliklerinden bazen ikiz sanıldıklarını söylüyor. En sevdiği renk ise beyaz ve pembe’dir.

İlginizi Çekebilir :   Ekin Olcayto

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz