Deniz Işın Coşkuner

Deniz Işın Coşkuner son dönemlerde kaleme aldığı kitapları ile büyük ilgi görmüştür. Hakkında okurseverler tarafından merak edilen soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Deniz Işın Coşkuner Kimdir?

Deniz Işın Coşkuner iş insanı, girişimci, yazar. 24 Kasım doğumlu olduğu için, kaderinde öğretmen olmak vardı. İlkokul, ortaokul ve lise tahsilini Mersin’de tamamlamıştır. Karaman’da Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (3 Yıl), Girne Amerikan Üniversitesi (1 Yıl) Sınıf Öğretmenliği Bölümü’nden mezun olmuştur.

Henüz 12 yaşındayken programlama, sosyal medya ve web tasarımı ile ilgilenmeye başlayan Coşkuner, ailesinin de desteği ile bu alanda kendini geliştirmeye devam etmiştir.

Sosyal medyanın bu günlere geleceğini daha o günlerde gören Deniz Işın Coşkuner bu alanda başarılı çalışmalara imza atmıştır.

Deniz isin Coskuner2
Farklı alanlarda da çalışmaları ve girişimleri olan Coşkuner, bütün şirketleri 2020 yılı itibarı ile DNC Group çatısı altında toplamıştır. DNC Group CEO’su görevini yerine getirdiği 2020 yılında şirketin cirosu bir milyonu geçen başarılı isim, ticari alandaki başarısını sosyal hayatına da taşımıştır.

Çocukluk yıllarından bu yana edebiyata büyük ilgi duyan genç işadamı ve yazar “Bir ömrün Ölümü”, “Banyodaki Vahşet” ve “Çıkışı Bulamayan Adam” isminde üç roman’ı kaleme almıştır.

Kitapları raflarda yerini aldığı günden bu yana iyi bir satış grafiği yakalamıştır. Genç işadamı, öğretmen ve yazar olan Deniz Işın Coşkuner üçüncü kitabını geçtiğimiz günlerde piyasaya sürmüştür.

Deniz Işın Coşkuner, “Bazı insanlar lider doğar” sözünün bir ispatıdır adeta. Genç yaşına rağmen girdiği her alanda başarılı olacak donanıma doğuştan sahiptir. Ailesinin desteğini de arkasına alan Coşkuner, kuşkusuz gelecekte de gençlere ilham veren daha pek çok çalışmaya ve girişime imza atacaktır.

Deniz Işın Coşkuner Nereli?

Deniz Işın Coşkuner Antalya doğumludur.

Deniz Işın Coşkuner Kaç Yaşında?

Deniz Işın Coşkuner 23 yaşındadır. Doğum tarihi 24 Kasım 2000, burcu ise yay’dır.

Deniz Işın Coşkuner Kitapları

Bir Ömrün Ölümü
Banyodaki Vahşet
Çıkışı Bulamayan Adamı

Resmi twitter hesabı @denizcoskuner_ resmi instagram hesabı ise @denizisincoskuner ‘dir. Resmi facebook hesabı da @denizisin07

Hakkında daha detaylı bilgiler ve güncel gelişmeleri takip etmek için resmi web sitesini de ziyaret edebilirsiniz.

https://denizcoskuner.com.tr
Deniz isin Coskuner4

Deniz isin Coskuner3

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz