Ceylin Çağatay

0

Ceylin Çağatay Sözcü TV ekranlarında Sabah Kahvesi isimli program için kamera karşısına geçmiştir. Hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Ceylin Çağatay Kimdir?

Ceylin Çağatay sunucu, moderatör, haber spikeri. TV100 Medyatava, Samimi Tv gibi kurumlarda çalışmıştır. Günümüz itibariyle Sözcü Tv ekranlarında yayınlanan Sabah Kahvesi adlı programı Gökhan Kayış ile birlikte sunmaktadır.

İlkokul, Ortaokul ve Lise tahsilini doğup büyüdüğü İzmir’de tamamlamıştır. İzmir Ekonomi Üniversitesi Medya ve İletişim Bölümü mezunudur. Küçüklük yıllarından itibaren her dönem tiyatro ve sahneye büyük ilgi duymuş, Medya ve İletişim Bölümü’nde okumaya da bu nedenle karar vermiştir.

Üniversite mezuniyeti sonrasında, ülkemizin önde gelen gazetelerinde görev yapmaya başlamıştır. Staj döneminde ise Milliyet Gazetesi’nde yazı işleri biriminde editör olarak çalışmalar gerçekleştirmiştir. Daha sonra İzmir Gazeteciler Cemiyeti’nde staj yapmış ve mesleki kariyerinde adım atmıştır.
ceylin cagatay5

Ceylin Çağatay Nereli?

Ceylin Çağatay İzmir doğumludur.

Ceylin Çağatay Kaç Yaşında?

Ceylin Çağatay 24 yaşındadır. Doğum tarihi 5 Ağustos 1998, burcu aslan, doğum yeri İzmir.

Güzel isim yaptığı meslek hakkında şu bilgileri paylaşmıştır. “Ben kendimi kamera önünde görsel olarak bir şeyi açıklarken daha etkili ve başarılı hissediyorum.” “Açtığım canlı yayınlarda insanlara ulaşabildiğimi görmek, fikirlerle çoğaldığımızı hissetmek beni çok mutlu etti.”

Resmi instagram hesabı @ceyliincagatay ‘dır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz