Cemrenaz Turhan

Cemrenaz Turhan son dönemde ünlü futbolcu Yusuf Yazıcı ile birlikteliğiyle medyanın gündeminde yer almıştır. Güzel isim hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Cemrenaz Turhan Kimdir?

1998 yılında dünyaya gelen güzel isim manken ve model olarak tanınmaktadır. 2021 senesinde Miss Turkey yarışmasında ülkemizi temsil eden Cemrenaz Turhan yarışma da 2. olmuştur. Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Mühendisliği bölümünde eğitim hayatını sürdürmektedir.

2022 yılında Türk futbolunun son dönemlerde yetiştirdiği en önemli yeteneklerinden olan Yusuf Yazıcı ile birlikteliği sık sık medyanın gündeminde yer almıştır. Yusuf Yazıcı eski Trabzonsporlu futbolcudur. Ayrıca Türkiye A Milli takımımızda da başarı ile forma giymektedir.

Cemrenaz Turhan Boyu, Kaç Yaşında?

Güzel isim Cemrenaz Turhan 24 yaşında ve 1.82 cm boyundadır. Resmi instagram hesabını @cemrenazturhan olarak kullanmakta, günümüz itibariyle 45,2bin civarında takipçisi bulunmaktadır.

Uzun boyu, güzelliği ve düzgün fiziği ile dikkatleri üzerine çeken Cemrenaz’ın ve Yusuf Yazıcının instagram hesaplarından 1 Nisan 2022 tarihinde birlikte el ele fotoğrafları paylaşılmıştır. Paylaşımda ise esprili bir dil ile şu notu yazılmıştır. “1 Nisan şakası değil. ❤️”

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz