Cansu Canbaz

Cansu Canbaz TRT Spor ekranlarında sunduğu program ile dikkat çekmiştir. Başarılı isim hakkında merak edilenler, kısaca kariyeri, eğitimi, hayatı ve biyografi bilgileri.

Cansu Canbaz Kimdir?

Cansu Canbaz sunucu, haber spikeri, gazeteci, TRT Spor sunucusu.

Genç yaşta medya dünyasında çalışmaya başlayan güzel isim, Üniversite döneminde staj eğitimini CNN Türk ve Habertürk Dış Haberler bölümünde yapmıştır. Daha sonra 1 sene İngiltere’de bulunmuş, Türkiye’ye döndükten sonra, TRT Haber bünyesinde yurt içi ve yurt dışında muhabir olarak çalışmaya devam etmiştir. 2019 senesinde spor medya dünyasında yer almaya başlayan Canbaz, günümüz itibariyle TRT Spor ve TRT Spor Yıldız ekranlarında sunucu olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Bir dönem Buket Sevinç Aykın ile birlikte Ne Var Ne Yok isimli programı hazırlayıp sunmuştur.

Cansu Canbaz Nereli?

Cansu Canbaz aslen Erzurum’ludur. Ancak doğma büyüme Ankara. Ünlü ismin dedesi İsmail Canbaz’dır, dedesinin ismi Ankara’da bir sokağa verilmiştir.

Eğitimi:

Başarılı sunucu İlköğretim, Ortaokul ve Lise tahsilini doğup büyüdüğü Ankara’da tamamlamıştır. Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunudur. Ayrıca Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde spikerlik eğitimleri almıştır.
cansu canbaz4 jpg

Cansu Canbaz Boyu, Kilosu

Cansu Canbaz 1.75 boyunda ve 57 kilodur.

Cansu Canbaz Kaç Yaşında?

Cansu Canbaz 33 yaşındadır. Doğum tarihi 17 Aralık 1989, göz rengi yeşil, burcu ise yay’dır.

İyi derecede İngilizce bilen ünlü ismin resmi instagram hesabı @cansucanbaz, resmi twitter hesabı ise @cansucanbaz_ ‘dır. Hakkında boşandı, eşi kim? gibi soruların cevapları da merak konusu olan güzel isim bekar’dır.
cansu canbaz1 jpg

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz