Cansın Helvacı

Cansın Helvacı hakkında merak edilen soruların cevapları. Kaç yaşında? aslen nereli? evli mi? kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

1989 yılında İzmir’de dünyaya gelen güzel isim aslen Selanik göçmenidir. Annesi Canan Hanım, babası ise Kuşadaşı Vergi Dairesi’nden emekli Saim Bey’dir. Babasını 2016 yılında yitirmiştir.

İletişim Fakültesi mezunu olan Cansın Helvacı günümüzde A Haber ekranlarında Hafta içi 23:00- 02:00 arası Gece Ajansı isimli programı sunmaktadır. Ayrıca Memleket Meselesi isimli programı da hazırlayıp sunmaktadır. Daha önce, Habertürk bünyesinde çalışmalarını sürdürmüştür. Boyu 1.76 cm, kilo ve burç bilgilerine maalesef ulaşılamamıştır.

3 Yorumlar

  1. Sizi çok severek dinliyor ve izliyorum en acı haberi en güzel haberi sizden almak bizim için daha iyi çünkü çocuklarim sizi bir spiker gibi deil bir egitmen gibi anlatışınızı söylüyorlar çocuklarım ve ben artık KORANA virüs den dolayı 57gün evdeyiz işimede ara verildi çocuklarımla sizi izledigimiz günün 57 ci günü haberlerini izlerken sizi dinliyor ve izliyorlar. başarılarının devamını dilerim Allah yardımcınız olsun. Rabbim gülen yüzünüzü soldurmasın amin?? Hem bir spiker olarak hemde çocukları unutmadan eğitmen gibi anlatisinizdan gurur duyuyoruz.. Ailece size dua ediyoruz ?

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz