Candeniz Göçer

Candeniz Göçer hakkında merak edilen sorulara cevapları. Kaç yaşında? doğum yeri? aslen nereli? oynadığı sinema ve diziler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2008 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Candeniz Göçer baba tarafından aslen Ordu Fatsa’lıdır. Doğum yılı gün ay olarak bilinemediği için burcuna, ayrıca boy ve kilo bilgilerine henüz ulaşılamamıştır. Televizyon ekranlarında Güldüy Güldüy Show Çocuk isimli programda yer alan Gülse Göçer ile kardeştir. Gülse Göçer kendisinden 3 yaş büyüktür. Annesinin ismi Zeynep, babasının ismi ise Deha’dır. Babasıda gençlik yıllarında tiyatro ile ilgilenmiştir.

2017 yılında Atv ekranlarında yayınlanmış olan ve Yetkin Dikinciler ve Hande Subaşı’nın üstlendiğiBahtiyar Ölmez isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer almıştır. 2019 yılında ise başrollerini Berk Coşkun ve Ecrin Su Çoban‘ın üstlendiği, yönetmenliğini Berk Kuka’nın yaptığı Masal Şatosu: Sihirli Davet adlı sinema filminin oyuncu kadrosunda yer aldı.


2018 yılında teve2 ekranlarında yayınlanan ve Ali İhsan Varol’un sunduğu Kelime Oyunu isimli yarışma programına katılmıştır.

Oyunculuğun yanı sıra sosyal medya hesaplarını da aktif bir şekilde kullanmakta, Youtube kanalıda bulunmaktadır. Youtube üzerinden düzenli bir şekilde takipçileri için paylaşımlarda bulunmaktadır. 2019 yılı itibariyle kanalında 2800 civarında abonesi bulunmaktadır. Genellikle Oyun Videoları, Teknolojik eşya tanıtımları ve oyun tanıtımları yapacağını, bazen iki kişilik oyunlar oynayarak paylaşımlarda bulunduğunu belirtmiştir. İnstagram hesabında ise 2019 yılı itibariyle takipçi sayısı 10,7bin civarındadır.

Basketbol ve piyano kursuna da gitmekte en büyük hobilerinden birisi ise kaykay’a binmektir.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz