Berk Coşkun

23

Berk Coşkun son dönemlerin en başarılı youtuber isimleri arasında yer almaktadır. Hakkında ise kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? aslen nereli? gibi bir çok soru merak konusudur. Kısaca biyografi bilgileri ve hayatı.

1996 yılının Ekim ayında aslen İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Anne ve baba tarafından aslen Bulgaristan göçmeni’dir. Bulgaristan ve Türkiye dışında 10 sene Kazakistan, Ukrayna, Gürcistan ve çeşitli ülkelerde yaşamıştır. En uzun Kazakistan ve Gürcistan’da kardeşi ile birlikte yaşamış ve okumuştur.


Müziğe annesinin almış olduğu bir org ile başlamış ayrıca yine küçük yaşlarda piyano çalmış ve müzik ile iç içe yetişmiştir. İlerleyen süreçte Youtube dünyasına sağlam bir giriş yapan ünlü isim Youtube video sitesinde kanalına yüklemiş olduğu coverlar ile 2,64 Mn civarında aboneye ulaşmıştır. İnstagram hesabında ki takipçi sayısı ise 758bin’dir. Kısa sürede müzik dünyasının dikkatini çekmiş ünlü şarkıcı Ziynet Sali ile birlikte Hadi Hoppalara isimli şarkı için birlikte çalışmıştır. Ayrıca Feride Hilal Akın ile beraber bir beatbox çalışması vardır.

Berk Coşkun hakkında kısa kısa merak edilenler;

Burcu Akrep, boyu 1.83 cm, saç rengi sarı, göz rengi ise mavi’dir. Kilosu ile ilgili bilgilere henüz maalesef ulaşalamamıştır.

En çok korktuğu şey ailesini kaybetmektir. En çok para harcadığı şey yemek’tir, yemek seçmemektedir. En çok kullandığı kelime bişey söylücem kelimesidir. En sevdiği renk mavi, özellikle deniz manzaralı yerleri çok sevmektedir. Bir çok spor dalı ile ilgilenmektedir ancak son dönemlerde en çok fitness yapmaktadır. Sık sık ikizi var mı? varsa kim gibi sorular da merak konusudur. Bersu Coşkun isminde bir kız kardeşi vardır. Sevgilisi var mı sorusuna ise henüz net bir cevap vermemiş ama tüm takipçileri tarafından sık sık bu soru kendisine yöneltilmektedir.

Gülben Ergen, Ecrin Su Çoban, Tuğçe Kandemir ve Feride Hilal Akın bir çok isim ile birlikte videoları resmi sosyal hesaplarında mevcuttur.

En son 2019 yılının Mart ayında Kubilay Karça ile birlikte sözlerini yazdığı ve seslendirdikleri Daha Yeni Başladı isimli parçayı müzik severler ile buluşturmuştur. Müzik ve düzenlemesi de kendisine aittir.

23 Yorumlar

  • Berk abi bende seni cok ama cok seviyorum büyük bir hayranınım kanalını da cok seviyorum iyi ki varsın seni cok cok cok ama cok seviyorum

 1. çok seviyorum keşke gerçekten kendisini görebilsem çok samimi ve çok tatlı biri videolarına bayılıyorum büyük hayranıyım ❤❤❤❤❤

 2. 1996 yılının Ekim ayında aslen Bulgaristan’da dünyaya gelen Berk Coşkun 8 yaşında iken ailesi ile birlikte Türkiye’ye yerleşmiştir. Baba ve anne tarafından aslen Bulgaristan göçmeni’dir.

 3. Bir şey söyleyeceğimde Berk Abi’ nin kendisi Youtube’de “Soru Cevap” videosunda İstanbul doğumlu olduğunu ve Gerçek isminin Berk Coskun olmadığını söyledi. Lütfen yanlış bilgi vermeyelim.

 4. benim yaşımın 2 katı yaşında ama genede çoooook sevdiğimi söyleye bilirim gerçekten çok güzel videolarda yapıyor herkesin izlemesini tavsiye ederim?onun rengine keşke gerçekte onu görebilsem çok sempatik biri videolardan tanıdığıma göre (ama şöyle düşünürsek videolarında bile bu kadar tatlı biri ise gerçek hayatta nasıldır?) aslında onu mesela sokakta karşılaşsam yapacak bişey bulamam sadece ağzım bir karış açık kalır.

 5. beni bukadar sevdiğinizi bilmiyordum teşekkürler ben berk çoşkun hayranlarım hepinizi seviyorum kanalıma abone olun sizi seviyorum ben berk çoşkun

  • Seni kim sevmez abi ama benden yaşçaa büyüksün kanalımda hep senin seveceğin tarz video yukluyorum

 6. Birincisi eğer sen gerçek Berk Coşkun olsaydın adının ‘Berk Çoşkun’ olduğunu söylemezdin çünkü asıl Berk Coşkun bir videosunda en nefret ettiği şeyin soyadının yanlış söylenmesi olduğunu belirtti. İkincisi Berk Coşkun’un gerçek adı Berk Tihomirov Milenov ve anne-babası Bulgaristan göçmeni olduğu için ismi bu şekilde. Ama genelde Coşkun soyadını kullanıyorlar. (Berk Coşkun, Bersu Coşkun vb.)

  Ayrıca 1. Berk Coşkun fanı benim çünkü sosyal medya hesaplarına yazdığım mesajlarıma cevap verdi, kendisiyle ilgili bildiğim şeyleri yazınca kendisini çok iyi tanıdığımı söyledi ve sosyal medyadan beni takip ediyor. Gerçekten çok samimi, şakacı, yakışıklı, başarılı, ne istediğini ve istemediğini bilen, bilgili bir insan. Örnek alınması ve takip edilmesi gerekir bence.

  Henüz kendisinden haberdar olmayan, videolarını izlemeyen veya abone olmayan kişiler varsa: https://www.youtube.com/channel/UCkaNu6pBWnGL5uuNYiz2WOg

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz