Berk Coşkun

blank

Berk Coşkun son dönemlerin en başarılı youtuber isimleri arasında yer almaktadır. Hakkında ise kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? aslen nereli? gibi bir çok soru merak konusudur. Kısaca biyografi bilgileri ve hayatı.

1996 yılının Ekim ayında aslen İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Anne ve baba tarafından aslen Bulgaristan göçmeni’dir. Bulgaristan ve Türkiye dışında 10 sene Kazakistan, Ukrayna, Gürcistan ve çeşitli ülkelerde yaşamıştır. En uzun Kazakistan ve Gürcistan’da kardeşi ile birlikte yaşamış ve okumuştur.


Müziğe annesinin almış olduğu bir org ile başlamış ayrıca yine küçük yaşlarda piyano çalmış ve müzik ile iç içe yetişmiştir. İlerleyen süreçte Youtube dünyasına sağlam bir giriş yapan ünlü isim Youtube video sitesinde kanalına yüklemiş olduğu coverlar ile 2,64 Mn civarında aboneye ulaşmıştır. İnstagram hesabında ki takipçi sayısı ise 758bin’dir. Kısa sürede müzik dünyasının dikkatini çekmiş ünlü şarkıcı Ziynet Sali ile birlikte Hadi Hoppalara isimli şarkı için birlikte çalışmıştır. Ayrıca Feride Hilal Akın ile beraber bir beatbox çalışması vardır.

Berk Coşkun hakkında kısa kısa merak edilenler;

Burcu Akrep, boyu 1.83 cm, saç rengi sarı, göz rengi ise mavi’dir. Kilosu ile ilgili bilgilere henüz maalesef ulaşalamamıştır.

En çok korktuğu şey ailesini kaybetmektir. En çok para harcadığı şey yemek’tir, yemek seçmemektedir. En çok kullandığı kelime bişey söylücem kelimesidir. En sevdiği renk mavi, özellikle deniz manzaralı yerleri çok sevmektedir. Bir çok spor dalı ile ilgilenmektedir ancak son dönemlerde en çok fitness yapmaktadır. Sık sık ikizi var mı? varsa kim gibi sorular da merak konusudur. Bersu Coşkun isminde bir kız kardeşi vardır. Sevgilisi var mı sorusuna ise henüz net bir cevap vermemiş ama tüm takipçileri tarafından sık sık bu soru kendisine yöneltilmektedir.

Gülben Ergen, Ecrin Su Çoban, Tuğçe Kandemir ve Feride Hilal Akın bir çok isim ile birlikte videoları resmi sosyal hesaplarında mevcuttur.

En son 2019 yılının Mart ayında Kubilay Karça ile birlikte sözlerini yazdığı ve seslendirdikleri Daha Yeni Başladı isimli parçayı müzik severler ile buluşturmuştur. Müzik ve düzenlemesi de kendisine aittir.

14 Yorumlar

  1. çok seviyorum keşke gerçekten kendisini görebilsem çok samimi ve çok tatlı biri videolarına bayılıyorum büyük hayranıyım ❤❤❤❤❤

  2. 1996 yılının Ekim ayında aslen Bulgaristan’da dünyaya gelen Berk Coşkun 8 yaşında iken ailesi ile birlikte Türkiye’ye yerleşmiştir. Baba ve anne tarafından aslen Bulgaristan göçmeni’dir.

  3. Bir şey söyleyeceğimde Berk Abi’ nin kendisi Youtube’de “Soru Cevap” videosunda İstanbul doğumlu olduğunu ve Gerçek isminin Berk Coskun olmadığını söyledi. Lütfen yanlış bilgi vermeyelim.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz