Gülse Göçer

Gülse Göçer özellikle Güldüy Güldüy Show Çocuk isimli program ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. Ekran severlerin de hakkında merak ettiği bir çok sorunun cevabı merak konusu olmuştur. Kaç yaşında? Kaçıncı sınıfa gidiyor? hayatı ve bilinmeyenleri.

Gülse Göçer 2005 yılında aslen İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Burcu ise Kova’dır. Boyu 1.53 cm, kilosu ise 35’tir.

Annesinin ismi Zeynep, babasının ismi ise Deha’dır. Kendisinden küçük Candeniz isminde bir erkek kardeşi vardır. Babasının gençlik yıllarında tiyatro oyunlarında sahne aldığını ve onunla küçüklük yaşlarından itibaren oyunlarının tiyatro üzerine olduğunu aktarmıştır. Babasının kendisini tiyatro oyunları oynarken keşfettiğini dile getirmiştir.


Hande Aytar Ajansına kayıtlı olduğu dönemde Oyunbozan isimli dizi için teklif almıştır. Dizi 5. bölümde bitmiştir. Bitmesi ise onun için daha iyi olmuştur. Çünkü bitmeseydi Güldüy Güldüy Show’a katılamayacaktı.

Ayşe Erbulak Oyunculuk Evi’nde 1 sene tiyatro eğitimi almıştır. Büyüyünce tiyatro yapmak istemektedir, diğer bir yandan ise Türkçe öğretmeni olmak gibi bir hayali vardır.

Gülse Göçer Oyunculuk kariyeri;

Güldüy Güldüy Show programı öncesinde Kördüğüm isimli dizi’de çok kısa bir süre yer almıştır. Gelecek bir çok dizi ve sinema filminde büyük başarılara imza atacağının sinyallerini veren oyuncu 2018 yılı itibariyle 7. sınıfa gitmektedir.

Aslen Nereli? Nerede Yaşıyor?

İstanbul doğumlu olan çocuk oyuncu Gülse Göçer baba tarafından aslen Ordu Fatsa’lıdır. Zaten sıkça Karadeniz’li olduğunu da belirten Gülse Göçer, yaşantısını ise ailesi ile birlikte İstanbul’da sürdürmektedir.


Ayrıca 22 Mart 2013 tarihinde açtığı bir Youtube kanalı bulunmaktadır. video kanalında 2018 yılı itibari ile 169 Bin civarında abonesi bulunmaktadır. Genellikle Okul alışverişi, okula dönüş, slime, gezdiği yerler, kombin önerileri, musicaly, soru cevap ve kendin yap gibi video paylaşımları yapmaktadır. Videolarının bir çoğunda kardeşi ve show çocuk ekibinde yer alan arkadaşları ile çekimler gerçekleştirmiştir.

4 Yorumlar

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz