Çağrı Telkıvıran

0

Çağrı Telkıvıran başarılı kariyerinin yanı sıra güzel oyuncu Aslı Bekiroğlu ile birlikteliğiyle de sık sık gündeme gelmektedir. Hakkında ise bir çok sorunun cevabı müzik severler tarafından merak ediliyor. Kimdir? nereli? kaç yaşında? kariyeri, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Çağrı Telkıvıran Kimdir?

Aranjör, besteci ve söz yazarı kimliği ile günümüze kadar bir çok başarılı yapımın altına imzasını atmıştır. Geçmişten günümüze bir çok ünlü sanatçının beste, söz ve aranjörlüğünü üstlenmiştir. Bu isimlerden bazıları, Berksay, Oğuzhan Koç, Bengü, Ebru Yaşar, Simge Sağıın, İdo Tatlıses, Ece Seçkin, Zeynep Bastık, Kutsi ve Kolpa.

2020 yılında ise iki single çalışması ile müzik severlerin büyük beğenisini kazanmıştır. Seslendirdiği Kırmızı Karlar ve Olur mu şarkıları ile ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır. En son ise Yedi İçti ismini verdiği üçüncü şarkısında müzisyen Tromokolo ile işbirliği yapmıştır. Şarkı rap türü olarak müzik severlerin beğenisine sunulmuştur.

Son dönemlerde güzel oyuncu Aslı Bekiroğlu ile sevgili olması da magazin haberlerinde sık sık gündeme gelmiştir. Çağrı Telkıvıran resmi instagram hesabını @cagritelkiviran olarak kullanmaktadır. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 26,8bin civarındadır. Maalesef aslen nereli olduğu, yaşı, doğum tarihi ve doğum yeri gibi bilgilerine ulaşılamamıştır. İnstagram hesabında şu paylaşım bulunmaktadır. Zeynep Bastık ile bulunduğu resimde “İstanbula beraber gelip , her türlü zorluğu beraber göğüsleyip birlikte büyüdük ” yazısına yer vermiştir. Zeynep Bastık bilindiği üzere Çanakkale doğumludur.


İlginizi Çekebilir :   Funda Kılıç

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz