Dersu

Dersu (Derin Su Gökçen) müzik dünyasının sevilen isimlerindendir. Hakkında ise hayranları tarafından bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Dersu Kimdir?

Gerçek adı ile Derin Su Gökçen 2000 yılının Nisan ayında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Alternatif R&B/Pop şarkıcısı ve söz yazarıdır. Londra, İngiltere’deki Kraliyet Müzik Akademisi’nin 8 yıllık piyano eğitimini tamamlamıştır. Ardından üniversite eğitimi için Toronto, Kanada’ya taşınan sanatçı ilk şarkılarını yazmaya başlamıştır. 2 sene sonra üniversite eğitimine Milan, İtalya’da devam etmeye karar veren Dersu, halen Milan’da yaşamaktadır ve eğitimine Bocconi Üniversitesi’nde devam etmektedir.

Bağımsız yayımladığı “Scuro” ve “Test Ride” isimli teklilerinden sonra müzik kariyerini profesyonel olarak sürdürmeye karar vermiş ve Avrupa Müzik ile anlaşma imzalamıştır. Daha sonra bir çok şarkıyı seslendirmiş ve müzik severler ile paylaşmıştır. Avrupa Müzik etiketiyle “Trouble” ve “Trouble (Kilian Mayer Remix)” isimli şarkılarını yayımlamış ve adından söz ettirmiştir.

Dersu Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

2021 yılı itibariyle 21 yaşındadır. Boyu 1.63 cm, kilosu 45, burcu ise koç.

Sosyal medya

Instagram: @derinsugokcen
Facebook: @dersoup
Twitter: @derinsugokcen
Tiktok: @dersoup

Sanatçı profilleri

Spotify: https://open.spotify.com/artist/5WZmPXj7kh2M5i9Yu7qAbm
Apple Music: https://music.apple.com/us/artist/dersu/1565982762
Deezer: https://www.deezer.com/en/artist/131417072

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz