Aslı Bekiroğlu

0
Aslı Bekiroğlu

Aslı Bekiroğlu son yıllarda rol aldığı başarılı dizi ve sinema projeleri ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. Güzel oyuncu hakkında ise hayranları tarafından bir çok sorunun cevabı merak konusudur.

Aslı Bekiroğlu Kimdir?

Aslı Bekiroğlu 1995 yılının Kasım ayında İstanbul Göztepe’de dünyaya gelmiştir, Galatasaray takımı taraftarıdır. İnternet dünyasında Aslı Bekiro Vine fenomeni olarak tanıdığımız güzel oyuncunun kendisinden küçük bir kardeşi vardır. Annesi, babası, kardeşi ve kedisi ile birlikte yaşantısını ailesiyle sürdürmektedir. Kardeşinin ismi Selim’dir.

Aslı Bekiroğlu Boy ve Kilosu

Aslı Bekiroğlu boyu 1,62 cm’dir. Güzel oyuncunun kilosu ise 50’dir. Düzgün fiziği ve güzelliği ile kendisine hayran bırakmaya devam etmektedir.

Aslı Bekiroğlu Kaç Yaşında?

Aslı Bekiroğlu 1995 yılında doğmuştur, günümüz itibariyle 28 yaşındadır. Doğum tarihi 16 Kasım 1995 olan güzel oyuncu başarılı oyunculuk kariyerine devam etmektedir.

Aslı Bekiroğlu İnstagram Hesabı

Aslı Bekiroğlu’nun her kesimden ciddi bir hayran kitlesi bulunuyor. Resmi instagram hesabını @aslibekiro ismi ile kullanan güzel oyuncunun günümüz itibariyle 1 Mn civarında takipçisi bulunuyor. 600 civarında gönderisi, ayrıca 1000 ‘in üzerinde takip ettiği kişi instagram hesabı listesinde yer alıyor.

Güzel isim hesabını aktif bir şekilde kullanmaya devam ediyor.

Aslı Bekiroğlu Oynadığı Sinema ve Diziler

Aslı Bekiroğlu uzun süredir oyunculuk dünyasında yer almakta ve günümüze kadar pek çok sinemada ve dizi de rol almıştır. İlk dizi oyunculuk deneyimini Beni Böyle Sev isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Rol aldığı dizileri şu şekilde sıralayabiliriz.

 • Beni Böyle Sev
 • Adı Mutluluk
 • Yetiş Zeynep
 • Gülümse Yeter (Yasemin Özdemir)
 • İkimizin Yerine
 • Yol Arkadaşım (Bahar)
 • Dudullu Postası
 • Bandırma Füze Kulübü
 • Afife
 • Benim Tatlı Yalanım (Suna)
 • Jet Sosyete (Melike Şahin)
 • Sonsuza Dek Nedime
  Aslı Bekiroğlu

  Aslı Bekiroğlu Eğitimi

  Aslı Bekiroğlu İtalyan Lisesi mezunudur. Ardından Bahçeşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun olmuştur. Her ne kadar eğitim hayatını farklı bir alanda tamamlamış olsa da oyunculuk dünyasında ki başarısı onun aldığı farklı eğitimlerin önüne geçmiştir.

  Aslı Bekiroğlu Aslen Nereli?

  Aslı Bekiroğlu aslen doğma büyüme İstanbul’ludur. İstanbul’da Göztepe’de doğmuştur. Yaşantısını da İstanbul’da sürdürmektedir. Anne ve baba tarafından ise aslen nereli olduğuna dair net bir bilgi hiç bir kaynakta mevcut değildir.

  Aslı Bekiroğlu Burcu Nedir?

  Aslı Bekiroğlu akrep burcudur. Akrep burcunun en çok sevilen özelliği tutkulu ve iddialı karakterdir. Oyunculuk dünyasında iddiası ve oyunculuğa olan tutkusu da burcunun özelliklerini taşıdığını gösterir.

  Aslı Bekiroğlu Ailesi

  Aslı Bekiroğlu henüz oyunculuğun başındayken annesi, babası ve kardeşi ile birlikte yaşıyordu. Kendisinden küçük Selim adında bir de kardeşi vardır. Ayrıca o dönemde çok sevdiği bir de kedisi olduğu biliniyor. Ancak ailesi hakkında maalesef çok detaylı bilgiler bilinmiyor. Annesinin ismi Süheyla Bekiroğlu’dur. Annesi ile bir resmini sosyal medya da paylaşmış, annesine olan benzerliği şaşkınlık yaratmıştır.

  Günümüzde ise bir köpeği var. Hatta İstanbul Bebek’te köpeği ile çıktığı bir gezi esnasında röportaj vermiş ve Arkadaşın bakımı ve kuaför giderleri benden fazla neredeyse. Biraz süslü kendisi diyerek, kameralara gülümsemiştir.

  Aslı Bekiroğlu Benim Tatlı Yalanım Dizisinde Oyunculuğu

  Aslı Bekiroğlu Benim Tatlı Yalanım dizisinde Suna karakterini canlandırmıştır. Dizi de ayrıca Furkan Palalı, Aslı İnandık, Cem Zeynel Kılıç, Gonca Sarıyıldız, Lavinya Ünlüer, Sadi Celil Cengiz, Ali Yoğurtçuoğlu, Seda Türkmen ve Ahmet Saraçoğlu da rol almıştır.

  Aslı Bekiroğlu ile Dj Tayfun Karaduman Sevgili mi?

  Aslı Bekiroğlu Tayfun Karaduman
  Asli Bekiroğlu Dj Tayfun Karaduman ile sevgilidir. Bunu da paylaşımlarını yaptığı sosyal medya hesapları ve magazin dünyası kanıtlamaktadır. Daha önce Çağrı Telkıvıran ve DJ Can Koçkan ile birliktelikleri olduğu biliniyor. Ayrıca Can Koçkan ile olayı vb. bir çok haber gündeminde yer almıştır.

  Aslı Bekiroğlu Hakkında Merak Edilenler

  Aslı Bekiroğlu ile ilgili olarak en çok merak edilen konu sevgilisi ve boyu kilosu gibi bilgilerdir. Tüm bu detaylı bilgileri sizler için hazırlayıp sunduk. Son olarak sıkı bir Galatasaray takımı taraftarı olduğunuda sizlerle paylaşalım. Ayrıca rap müzikte de oldukça iddialı olan güzel oyuncu Ceza nın bir rap parçasısın söylemiş ve büyük ilgi görmüştür.

 • Cevap Yaz

  Lütfen yorumunuzu girin!
  Lütfen adınızı buraya giriniz