Beran Kotan

0

Beran Kotan genç kızların gözdesi. Rol aldığı bir çok başarılı proje ile adından söz ettiren ünlü isim başarılı oyunculuğunun yanı sıra yakışıklılığı ile de dikkatleri üzerine çekmiştir. Hakkında ise bir çok sorunu cevabı merak ediliyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Beran Kotan Kimdir? Nereli?

1992 yılının Ocak ayında dünyaya gelen ünlü isim doğma büyüme İstanbul’ludur. 2018 yılında İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur. Okulu birincilikle tamamlamıştır. Mezuniyetin ardından rol aldığı diziler ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Oyunculuk kariyerine mezun olduğu sene 2018’de Abdülhamit Belgeseli ve Çarpışma isimli dizi ile başlamıştır.

Beran Kotan Boyu, Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?

Boyu 1.82 cm, kilosu 78, burcu ise oğlak’tır. 2021 yılı itibariyle 29 yaşında olan Kotan, resmi instagram hesabını @berankotan olarak kullanmaktadır. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 26,3bin civarındadır. Cem Tatlıtuğ Oyunculuk Menajerlik bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir. Maalesef sevgilisi kim? varmı? sorularının cevabına henüz ulaşılamamıştır.

Oynadığı Diziler:

Özellikle Menajerimi Ara isimli dizi de canlandırdığı Aydın karakteri ile büyük bir çıkış yakalamıştır. Beran Kotan ‘ın oynadığı Menajerimi Ara dizisinde, Deniz Can Aktaş, Ahsen Eroğlu, Canan Ergüder, Barış Falay, Serhat Teoman ve Yaprak Medine gibi isimler de rol almıştır.

Menajerimi Ara (Aydın Havas – 2020)
Çarpışma (Çetin – 2018)
Abdülhamit (Belgesel Film – 2018)

Özel Yetenek ve hobileri ise: Basketbol, Latin Dansları, Araba ve motosiklet, eskrim, Yüzme, Piyano ve Kayak.

Tiyatro Oyunları:

Oyunda Sınır Yok (2019)

İlginizi Çekebilir :   Umutcan Dileyen

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz