Deniz Can Aktaş

Deniz Can Aktaş hakkında merak edilen oyunculuk kariyeri. Peki boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? aslen nereli? evli mi? eğitim durumu, hangi sinema ve dizilerde rol aldı? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Deniz Can Aktaş 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş, baba tarafından aslen Kastamonu İnebolu’ludur. Boyu 1.83 cm, kilosu 74, burcu ise Aslan’dır. Piri Reis Üniversitesi Gemi Makineleri ve İşletme Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuştur. Oyunculuk kariyeri öncesinde ise Best Model yarışmasına katıldığı bazı kaynaklarda yer almaktadır.

Sıkı bir Galatasaray taraftarı olan yakışıklı oyuncu sektörde kendisine örnek aldığı bir oyuncu olmadığını dile getirmiştir. Hedefi, kendi adına yurt içinde ve dünya sinemasında yorumladığı karakterlerle bir tarz ve duruş oluşturabilmektir. Düzgün fiziği, yakışıklılığı ve oyunculuğu ile gelecek yıllarda isminden uzun süre söz ettirecek genç oyuncular arasında yer almaktadır.

İlk dizi oyunculuk deneyimini 2015 yılında Tatlı Küçük Yalancılar adlı dizi ile gerçekleştirmiş, dizide Seçkin karakterine hayat vermiştir. Daha sonra bir çok dizide rol almıştır. Özellikle ekran severler tarafından rol aldığı Avlu dizisinde canlandırdığı Alp karakteri ile tanınmıştır.

2019 yılında Show Tv ekranlarında yayınlanan Aşk Ağlatır isimli diziye başrol oyuncusu olarak dahil olmuştur. Dizinin bir diğer başrol oyuncusu ise güzel oyuncu Hafsanur Sancaktutan‘dır. Aşk Ağlatır dizisinde Yusuf karakterini canlandırmaktadır.

Deniz Can Aktaş oynadığı diziler;

2019 – Aşk Ağlatır (Yusuf)
2018 – Avlu (Alp)
2017 – Nerdesin Birader (Ali)
2016 – Hayat Bazen Tatlıdır (Ronaldo Burak)
2015 – Tatlı Küçük Yalancılar (Seçkin)

Verilen bilgilerin tamamına yakını kendisi tarafından röportajlarda verilmiş olan bilgilerdir. Maalesef hiç bir kaynakta ve magazin haberlerinde henüz sevgilisi var mı? varsa kim? sorularının cevabı belirtilmemektedir.

Resmi sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmaktadır. 2019 yılı itibariyle instagram hesabında takipçi sayısı 435bin civarındadır. Twitter hesabında ise 7000…

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz