Bengü Üçüncü

0

Bengü Üçüncü uzun süredir, senarist, yazar ve sosyal medya dünyasındaki programları, içerikleri ve paylaşımları ile merak konusu olmuştur. Hakkında merak edilenler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Bengü Üçüncü Kimdir? Aslen Nereli?

Ankara’da Siyaset Bilimi üzerine üniversite eğitimini tamamlamıştır. Ardından İngiltere’de bir süre Marka Hukuku üzerine okumuştur. Senaryo üzerine master yapan başarılı isim her zaman kamera arkasında yer almayı tercih ettiğini dile getirmiştir. Uzun seneler reklamcılık ile ilgilenmiştir.

Özellikle Youtube’da Bunu da mı Bilmiyorsun? isimli program ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Flu Tv de insanlara dertlerini anlatmaya yetecek kadar İngilizce öğretmiş, ayrıca 2021 senesinde Kod Adı: Kulüp isimli diziyi kaleme almıştır.

Tarihçi, yazar ve akademisyen Emrah Safa Gürkan ile birlikte yaptığı programların yanı sıra, ses tonu, zekası ve samimi tavırları ile ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Bir çok kaynaktada belirtildiği üzere aslen Samsun, Çarşamba’lıdır. Ayrıca bazı kaynaklarda evli olduğu da sık sık belirtiliyor. Ancak kaç yaşında olduğu ve doğum tarihi ile ilgili hiç bir bilgiye ulaşılamamıştır. Bir kaç sene önce yaptığı bir paylaşımda Ekşi sözlük yazarı olduğunu belirtmiştir. Ancak gününüz itibariyle devam edip etmediği bilinmemektedir.

Sosyal Medya Hesapları:

İnstagram Hesabı: @bengucuncu
Twitter Hesabı: @maraselbengo


Bir Başka İçerik :   Ozanser Uğurlu

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz