Benekli Ayhan

0

Benekli Ayhan kimdir? Geçtiğimiz senelerde vermiş olduğu bir Ankaragücü röportajında ‘Adam Ankaragüçlüyüm diyor, adamda faça yok. O nasıl Ankaragüçlü la öyle.’ ifadelerine yer vererek binlerce insanı güldürmüştü. Sonradan ise kendisine Youtube ve Twitter kanalı açarak doğal hallerini daha fazla sevenleriyle paylaşmaya karar verdi. İşte Benekli Ayhan hakkında merak edilen soruların cevapları.

Benekli Ayhan Kimdir? Gerçek Adı Ne?

2 Temmuz 1980 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Benekli Ayhan aslen Sivaslı’dır. Evli 3 çocuk babası olan Ayhan Yengeç burcu erkeğidir. Kızlarının adlarının ise; İkra, Ebrar ve Eylem Alya olduğu biliniyor. Şuan ise Ankara’da oturduğu bilinmektedir. Ankara Çankaya’da bir gecekondu da büyüdüğünü dile getiren Ayhan Koç, koyu bir Ankaragücü taraftarıdır. Ankaragücü ile de ‘Ankaragücü maçına götürdü bir abimiz, Ankaragücü ile orada tanıştım.’ sözüne yer vererek anlatmıştır.

Benekli Ayhan’ın kendisine neden Benekli Ayhan dendiğine ise ”Ankaragücülü kardeşlerim var. Taraftarlar bize benekli sırtlanı yakıştırmış. Süper Lig’e çıkacağımız zaman röportaj yapılıyor, kimse konuşmuyor. Ben de hayvan gibi, sırtlan gibi röportaja girdiğim için bu lakap takılı kaldı.” şeklinde cevap vermiştir.

Boyu ve kilosu hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Lakin ortalama olarak 1.72 boylarında 60 kilo civarlarında olduğu tahmin ediliyor.

Gerçek adı Ayhan Koç’tur. Doğal halleri ile sosyal medyanın yeni yıldızı haline geldi. Özellikle Tuborg’e olan düşkünlüğü ve ağzından hiç ayırmadığı ‘Gardaş!’ kelimesi ile gönüllerde yerini aldı. Resmi instagram hesabında günümüz itibariyle 364bin civarında takipçisi bulunmakta. Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 440 B.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz