Ayça Melek Gülerçe

0

Ayça Melek Gülerçe hakkında merak edilenler. Kaç yaşında? Boyu, kilosu kaç? hangi sinema ve diziler de rol aldı? kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

2010 yılında dünyaya gelen minik oyuncu Ayça Melek İstanbul doğumludur. Yusuf Güney Gün Oyunculuk Ajansı’na bağlı olarak çalışmalarını sürdüren Ayça Melek, bugüne kadar bir çok ünlü markanın reklam çalışmalarında yer almıştır. Maalesef henüz baba tarafından aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır.

Migros, Algida, Eti Benimo ve Garanti Bonus vb. ünlü markaların yanı sıra yine ünlü markaların katalog çekimlerinde çocuk model olarak yer almıştır. Diğer bazı reklam çalışmaları; Anadolujet covid-19 hijyen filmi, Anadolu Jet, Üsküdar Belediyesi, Karaca Öğretmenler Günü, Ersaşpen, eminevim, Dem Dem İçecek, Kelebek Mobilya, İndomie.

Ayça Melek Gülerçe oynadığı diziler;

İlk dizi oyunculuk deneyimini 9 yaşında iken 2019 yılında rol aldığı Kadın isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. 2020 yılında ise TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı adlı dizinini oyuncu kadrosuna dahil olmuş ve dizi de Naci karakterinin kızı olarak rol almıştır. Dizide Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Aras Bulut İynemli, Ezgi Mola, Ece Çeşmioğlu ve Burcu Biricik gibi isimler de rol almıştır.

Resmi sosyal medya hesapları ailesi tarafından yönetilmektedir. Tabloda facebook ve instagram hesabı mevcuttur. Onların dışında bir de tiktok hesabı bulunmaktadır. Tiktok

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz