Arda Kılıç

Arda Kılıç Web Site ve YouTube ile uğraşan genç bir girişimcidir. Hakkında ise bir çok soru merak konusudur. Kaç yaşında? aslen nereli? boyu, kilosu, doğum yeri, kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

2003 yılının Mayıs ayında İzmir’in Balçova İlçesi’nde dünyaya gelmiştir. Aslen İzmir’li olan Arda Kılıç’ın boyu 1.74 cm, kilosu 61, burcu ise ikizler’dir.

Yaşantısını İstanbul’da sürdüren Arda Kılıç, sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 33,3bin civarındadır. Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 51,5 B… Ayrıca tabloda yer alan facebook ve twitter hesaplarını da aktif bir şekilde kullanmaya devam etmektedir.

Yazılıma olan ilgisi ile bir hayli dikkatleri üzerine çekmiştir. 5 yıldır sosyal medya ve yazılım ile uğraşmakta, hobi olarak mobil uygulama geliştirme ve sosyal medya ile uğraşmaktadır. İlerleyen yıllarda hedefinin büyük bir şirket kurup teknoloji, yazılım, sosyal medya yani bilgisayar ile ilgili her dalda hizmet vermek olduğunu dile getirmiştir.

Arda Kılıç İnstagram açığını buldu;

2020 yılında İnstagram web üzerinden yaptığı araştırmalar neticesinde mavi tik ile doğrulanan hesapların TC Kimlik numaralarına erişmeyi başarmıştır. Yakaladığı bu açığın ardından instagram ile iletişime geçerek mail atmıştır. Ardından maili’ne instagram ekibi dönüş yapmış ve kendisine teşekkür etmişlerdir. Yaşanan bu olayın ardından 750 dolar gibi bir rakamı kendisine vermek isteyen instagram ekibinden Kılıç tarafından kabul görmemiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz