KimNereli.net

Ece Baban Kimdir?

Ece Baban Kimdir?

Gazeteci - Yazar

11 Nisan 2018

1.472 kez okundu

Ece Baban
Gerçek adı: Ece Baban
Eğitim Durumu: Doçent
Meslek: Akademisyen Yazar
Mezuniyet: İletişim Fakültesi Marmara Üniversitesi

Ece Baban Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Ece Baban Cağaloğlu Anadolu Lisesi ardından, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nden mezun olmuştur.

Mezuniyetin ardından aynı sene aynı fakültede araştırma görevlisi olarak göreve başlamış, Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Yüksek Lisans yapmıştır. Doktora tezini İkon Markalar ve Tüketici Davranışları konuları üzerine tamamlayan Ece Baban Almanya‘da DAAD bursu ile politika üzerine çalışmalar gerçekleştirmiş, Freie ve Köln Üniversiteleri’nden kabul almıştır.2011 senesinde Okan Üniversitesinde Dr. Öğretim üyesi olarak çalışmaya başlayan Ece Baban aynı sene Poznan Ekonomi Üniversitesi’nde Erasmus kapsamında Pazarlama dersi vermiştir.

Günümüzde Okan Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu’nda Yeni Medya Bölüm Başkanı ve Müdür Yardımcısı olarak akademik kariyerine ve Marmara Üniversitesi Ortadoğu ve İslam Ülkeleri Araştırma Enstitüsü, Ortadoğu Siyasi Tarihi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde ise ikinci doktora programını sürdürmektedir.

Bugüne kadar bir çok medya kuruluşunda yazar, blogger ve içerik yöneticisi olarak Doç. Dr. Ece Baban’ın başlıca çalışma alanları Siyasal iletişim, Gözetim, Markalama, Dijital Pazarlama, Sosyal Medya ve İçerik Yönetimi, Medya Çalışmaları, İletişim Kuramları, Savaş Stratejileri ve Halkla İlişkiler Stratejileri üzerinedir.

Tüm araştırmalarımıza rağmen Ece Baban’ın aslen nereli olduğu, doğum yeri, kaç yaşında ve tam doğum tarihi gibi bilgilere ulaşılamamıştır.


Etiketler:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Ece Baban
Gerçek adı: Ece Baban
Eğitim Durumu: Doçent
Meslek: Akademisyen Yazar
Mezuniyet: İletişim Fakültesi Marmara Üniversitesi
Popüler Kişiler Tümü
1.

Beren Saat

348.047 kez okundu

2.

Tarık Akan

275.476 kez okundu

3.

Volkan Demirel

203.891 kez okundu

4.

Tarkan

194.524 kez okundu

5.

Emre Mor

183.380 kez okundu

6.

Ersay Üner

180.204 kez okundu

7.

Serdar Ortaç

161.759 kez okundu

8.

İrem Derici

157.394 kez okundu

9.

Mustafa Ceceli

152.669 kez okundu

10.

Namık Uğurlu

147.799 kez okundu

İllere Göre Ünlüler