KimNereli.net

Ece Baban Kimdir?

Ece Baban Kimdir?

Gazeteci - Yazar

11 Nisan 2018

665 kez okundu

Ece Baban
Gerçek adı: Ece Baban
Eğitim Durumu: Doçent
Meslek: Akademisyen Yazar
Mezuniyet: İletişim Fakültesi Marmara Üniversitesi

Ece Baban Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Ece Baban Cağaloğlu Anadolu Lisesi ardından, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nden mezun olmuştur.

Mezuniyetin ardından aynı sene aynı fakültede araştırma görevlisi olarak göreve başlamış, Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Yüksek Lisans yapmıştır. Doktora tezini İkon Markalar ve Tüketici Davranışları konuları üzerine tamamlayan Ece Baban Almanya‘da DAAD bursu ile politika üzerine çalışmalar gerçekleştirmiş, Freie ve Köln Üniversiteleri’nden kabul almıştır.2011 senesinde Okan Üniversitesinde Dr. Öğretim üyesi olarak çalışmaya başlayan Ece Baban aynı sene Poznan Ekonomi Üniversitesi’nde Erasmus kapsamında Pazarlama dersi vermiştir.

Günümüzde Okan Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu’nda Yeni Medya Bölüm Başkanı ve Müdür Yardımcısı olarak akademik kariyerine ve Marmara Üniversitesi Ortadoğu ve İslam Ülkeleri Araştırma Enstitüsü, Ortadoğu Siyasi Tarihi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde ise ikinci doktora programını sürdürmektedir.

Bugüne kadar bir çok medya kuruluşunda yazar, blogger ve içerik yöneticisi olarak Doç. Dr. Ece Baban’ın başlıca çalışma alanları Siyasal iletişim, Gözetim, Markalama, Dijital Pazarlama, Sosyal Medya ve İçerik Yönetimi, Medya Çalışmaları, İletişim Kuramları, Savaş Stratejileri ve Halkla İlişkiler Stratejileri üzerinedir.

Tüm araştırmalarımıza rağmen Ece Baban’ın aslen nereli olduğu, doğum yeri, kaç yaşında ve tam doğum tarihi gibi bilgilere ulaşılamamıştır.


[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Etiketler:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Ece Baban
Gerçek adı: Ece Baban
Eğitim Durumu: Doçent
Meslek: Akademisyen Yazar
Mezuniyet: İletişim Fakültesi Marmara Üniversitesi
Popüler Kişiler Tümü
1.

Beren Saat

322.711 kez okundu

2.

Tarık Akan

238.630 kez okundu

3.

Volkan Demirel

187.921 kez okundu

4.

Emre Mor

175.249 kez okundu

5.

Tarkan

174.861 kez okundu

6.

Ersay Üner

164.376 kez okundu

7.

Serdar Ortaç

150.025 kez okundu

8.

İrem Derici

145.435 kez okundu

9.

Mustafa Ceceli

142.859 kez okundu

10.

Namık Uğurlu

140.757 kez okundu

İllere Göre Ünlüler