Zeynep Özdemir

Zeynep Özdemir Bein Sport ekranlarında çalışma hayatını sürdürüyor. Hakkında ise bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Zeynep Özdemir Kimdir?

Zeynep Özdemir sunucu, muhabir, haber spikeri. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe Bölümünden başarı ile mezun olmuştur. Her ne kadar üniversite eğitimini Muhasebe üzerine tamamlamış olsada Muhasebecilik mesleğini yapmamıştır. Daha sonra spikerlik ve sunuculuk eğitimleri alarak kariyerini bu alanda sürdürmeye karar vermiştir.

Mesleki kariyerini günümüz itibariyle sunucu olarak devam ettiren güzel isim Kuş Dili Eğitim Merkezi’nde eğitim almıştır. Çalışma hayatına İstanbul Tv kanalı bünyesinde başlayan ünlü isim, spiker, muhabir ve editör olarak çalışmıştır.
zeynep ozdemir3 jpg

Zeynep Özdemir Nereli?

Zeynep Özdemir doğma büyüme aslen İstanbul’ludur.

Zeynep Özdemir Kaç Yaşında?

Zeynep Özdemir 37 yaşındadır. Doğum tarihi 25 Ekim 1985, burcu ise akrep’tir.

Zeynep Özdemir Boyu, Kilosu

Zeynep Özdemir 1.70 boyunda ve 55 kilodur.

İlk sunuculuk deneyimini Fox Tv ekranlarında Süper Kulüp isimli program sunuculuğu ile gerçekleştirmiştir. Süper Kulüp adlı program sonrasında yine Fox Tv’de spor bölümünde çalışmaya başlayan Özdemir, ardından Tivibu kanalına transfer olmuştur.
zeynep ozdemir4
Tivibu deneyimi sonrasında TRT Spor kanalına geçiş yaparak, çeşitli programların sunuculuğunu üstlenmiştir. Sunduğu bazı programlar, Hava Atışı, Spor Sabahı ve Spor Bahane isimli programlar olmuştur.

En son beIN Sports kanalına geçiş yapan Özdemir, günümüz itibariyle beIN Sports kanalında spiker olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Güzel ismin resmi instram hesabı @zeyneppozdemir ‘dir. Resmi twitter hesabı ise @zeyneppozdemir ‘dir. Ayrıca linkedin profilide web üzerinde mevcuttur.

Evlimi sorusuda sık sık merak konusu olan başarılı ismin, bekar olduğu bilinmektedir. Özel hayatı ile ilgili magazin gündemine yansıyan herhangi bir sevgilisi, birlikteliği varmı? sorusu ile ilgili bir haber, bilgi mevcut değildir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz