Tuğçe Işınsu

Tuğçe Işınsu son dönemlerde televizyon ekranlarında katıldığı programlar ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Hakkında ise doğum yeri, doğum tarihi, mezuniyeti, evli mi? gibi bir çok soru merak edilmektedir. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1977 doğumlu yaşam koçu, yazar Tuğçe Işınsu Fevziye Mektepleri Vakfı Lisesini bitirmiş ardından İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun olmuştur. İstanbul doğumludur ancak köken olarak aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır.

Uzun yıllar reklam yazarlığı yapmış ardından Spiritüel Yaşam Danışmanlığı üzerine yoğunlaşmış ve Kehanet Sanatları, Simge Bilim, Havas ve Melek Enerjisi konularında özel eğitim almıştır.

Türkiye’nin popüler Melek Koçu Tuğçe Işınsu günümüzde konuk olduğu canlı programlar, yaşam merkezlerindeki mistik çalışmaları, canlı yayın programları ve özellikle kitaplarındaki ilginç bilgiler ile sıkça gündeme gelmektedir.

Onu Kendine Aşık Et isimli kitabında Türk Kadını Sevişmeyi bilmiyor, kama sutra öğrenin, namaz kılın ve masum görünün gibi yol haritaları ile gündeme gelmiştir. Genellikle kendisine başvuran çiftlerin, eşim hep çocuklarla ilgileniyor, çok kötü sevişiyor. Kız arkadaşım ilk başta çok iyi bir partnerdi ancak artık sadece ne zaman evleneceğiz gibi sorunları olduğunu. Bu tür durumlar ile ilgili yol haritaları da hazırladığını belirtmektedir.

Regresyon-geçmiş yaşam şifası, aşk ve ilişkiler, enerji çalışılmış kristaller, ilişki şifalandırması, tarot ve astroloji, rüyalar, melek koçluğu. Bereket çalışmaları, bilinç altı dönüşümü, tılsımlar ve dönüşüm çalışmaları ve Spiritüel Danışmanlık üzerine çalışmalarını sürdürmektedir.

Tuğçe Işınsu kitapları;

El Vedud, Biz Tatlı Cadılar, Ol Der ve Olur, Mucizeleri Çağırmak, Onu Kendine Aşık Et, Onu Baştan Çıkar, Melekler ve Dünyanın Kurtuluşu, Aşk ve Cazibe Akademisi ile Aşk Kartları isimli kitapları yazmıştır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz