KimNereli.net

Taha Duymaz

Taha Duymaz Kimdir?

Taha Duymaz
Gerçek adı: Taha Duymaz
Doğum Tarihi: 01/09/2003 (17 yaşında)
Eğitim Durumu: İlkokul
Medeni Hali: Bekar
Burç: Başak
Meslek: Fenomen Youtuber
Doğum yeri: Hatay Yayladağı

Taha Duymaz Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Taha Duymaz Youtube ve instagram üzerinden yayınladığı yemek videoları ile bir anda tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Peki aslen nereli? kaç yaşında? eğitimi, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2003 doğumlu olan Duymaz aslen Hatay Yayladağı İlçesi Güveççi Köyü nüfusuna bağlıdır. Orada doğmuş, yetişmiş ve yaşantısını günümüzde de doğup büyüdüğü köyünde sürdürmektedir. Annesinin ve babasının işsiz olduğunu belirten Taha, geçim sıkıntısının da sebebi ile okul hayatını 4. sınıfta noktalamak zorunda kalmıştır.

Çok küçük yaşlardan itibaren yaşadığı araba fobisi nedeni ile köyünden de pek fazla çıkamamaktadır. Arabaya binmeden bile arabaya bineceği fikri ile hemen midesinin bulandığını ve başının döndüğünü söylemiştir. Bir akrabası tarafından bu konu ile ilgili psikolog’a götürülmüş ancak imkansızlıklar nedeni ile bir kez gitme şansı olmuştur.

Taha Duymaz ailesi;

Hayatını köyde sürdüren Duymaz, doktora gitmediğini, hastalandığında kendi yöntemleri ile tedavi olduğunu. Annesinin kronik astım, migren ve sedef rahatsızlıkları, babasının ise koah hastalığı olduğunu söyleyen Taha’nın ailesinde çalışan kimse yoktur. Devletin verdiği aylık maaş ile geçinmekte 12 kardeş’tir. 7 kız 5 erkek. Ailenin 11. çocuğu olarak doğmuş, kendisinden küçük bir kız kardeşi var, videolarını o kız kardeşi çekmektedir.

İlk başlarda youtube dünyasına 2015 yılında para kazanmak amacı ile katılmıştır. Açtığı youtube kanalı telefonu bozulunca onunla birlikte silmek zorunda kalmış. Ardından tekrar açmış, tekrar telefonu bozulmuş, en son 2019 yılında açtığı kanal ile yoluna devam etmiştir. Youtube video kanalı dışında özellikle instagram hesabında takipçi sayısı daha kısa sürede, daha fazla yükselince instagram hesabına yoğunlaşmıştır.

Videoları kız kardeşi tarafından çekilmektedir. Kendisine dönem dönem kötü mesajlar gelmiş olsa da bu sayı çok azdır. Çünkü samimiyeti, elinden geleni en iyi şekilde yapma gayreti ve doğallığı ile gönüllerde taht kurmayı başarmıştır. Son dönemlerde sosyal medya üzerinden kendisini destekleyenlerin de malzeme göndererek yemek yapımı için yardımcı oldukları bilinmektedir.

Tüm imkansızlıklarına rağmen azmi ile büyük bir başarı elde eden Duymaz’ın günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 497bin civarındadır. Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 103 B..


YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Taha Duymaz
Gerçek adı: Taha Duymaz
Doğum Tarihi: 01/09/2003 (17 yaşında)
Eğitim Durumu: İlkokul
Medeni Hali: Bekar
Burç: Başak
Meslek: Fenomen Youtuber
Doğum yeri: Hatay Yayladağı
Popüler Kişiler Tümü
1.

Yusuf Aktaş

498.922 kez okundu

2.

Azad Yılmaz

493.955 kez okundu

3.

Beren Saat

424.536 kez okundu

4.

Ecrin Su Çoban

398.946 kez okundu

5.

Tarık Akan

310.927 kez okundu

6.

Tarkan

259.621 kez okundu

7.

Volkan Demirel

240.480 kez okundu

8.

Emre Mor

215.722 kez okundu

9.

Serdar Ortaç

215.088 kez okundu

10.

Ersay Üner

212.001 kez okundu