Taha Duymaz

Taha Duymaz yaşanan Deprem felaketinin ardından yaşamını yitirmiştir. Hakkında hayranları tarafından merak edilen soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Taha Duymaz Kimdir?

Taha Duymaz aşçı, youtuber, sosyal medya fenomeni. Annesinin ve babasının işsiz olduğunu belirten Taha, geçim sıkıntısının da sebebi ile okul hayatını 4. sınıfta noktalamak zorunda kalmıştır.

Çok küçük yaşlardan itibaren yaşadığı araba fobisi nedeni ile köyünden de pek fazla çıkamamaktadır. Arabaya binmeden bile arabaya bineceği fikri ile hemen midesinin bulandığını ve başının döndüğünü söylemiştir. Bir akrabası tarafından bu konu ile ilgili psikolog’a götürülmüş ancak imkansızlıklar nedeni ile bir kez gitme şansı olmuştur.

Taha Duymaz Nereli?

Taha Duymaz Hatay’lıdır. Aslen Hatay Yayladağı İlçesi Güveççi Köyü nüfusuna bağlıdır. Orada doğmuş, yetişmiş ve yaşantısını günümüzde de doğup büyüdüğü köyünde sürdürmektedir.

Taha Duymaz Kaç Yaşında?

Taha Duymaz 19 yaşındadır. Doğum tarihi 1 Eylül 2003, doğum yeri Hatay, burcu ise başak.
taha duymaz7

Taha Duymaz Kısaca Hayatı

Taha Duymaz hayatını doğup büyüdüğü memleketi Hatay’da sürdürmüştür.

Doktora gitmediğini, hastalandığında kendi yöntemleri ile tedavi olduğunu. Annesinin kronik astım, migren ve sedef rahatsızlıkları, babasının ise koah hastalığı olduğunu söyleyen Taha’nın ailesinde çalışan kimse yoktur. Devletin verdiği aylık maaş ile geçinmekte 12 kardeş’tir. 7 kız 5 erkek. Ailenin 11. çocuğu olarak doğmuş, kendisinden küçük bir kız kardeşi var, videolarını o kız kardeşi çekmektedir.

İlk başlarda youtube dünyasına 2015 yılında para kazanmak amacı ile katılmıştır. Açtığı youtube kanalı telefonu bozulunca onunla birlikte silmek zorunda kalmış. Ardından tekrar açmış, tekrar telefonu bozulmuş, en son 2019 yılında açtığı kanal ile yoluna devam etmiştir. Youtube video kanalı dışında özellikle instagram hesabında takipçi sayısı daha kısa sürede, daha fazla yükselince instagram hesabına yoğunlaşmıştır.

Videoları kız kardeşi tarafından çekilmektedir. Kendisine dönem dönem kötü mesajlar gelmiş olsa da bu sayı çok azdır. Çünkü samimiyeti, elinden geleni en iyi şekilde yapma gayreti ve doğallığı ile gönüllerde taht kurmayı başarmıştır. Son dönemlerde sosyal medya üzerinden kendisini destekleyenlerin de malzeme göndererek yemek yapımı için yardımcı oldukları bilinmektedir.

Tüm imkansızlıklarına rağmen azmi ile büyük bir başarı elde eden Duymaz’ın günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 1,2 Mn civarındadır. Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 235 B.

Kulak ve burun dışında yaptırdığı estetikler ile de sık sık gündeme gelmiştir. En son Armağan Çağlayan‘ın sunduğu Gör Beni isimli programda yaptığı açıklamalar ile dikkat çekmiştir. Gör Beni serisinde, estetiklerini ücretsiz yaptırdığını söyleyen Duymaz, okulu maddi imkansızlıklar yüzünden bıraktığını ifade etmiş ve kyde büyüdüğünü belirtmiş, ürkek birisi olduğunu dile getirmiştir.

Taha Duymaz Öldü mü? Ölümü?

Taha Duymaz 19 yaşında hayata gözlerini yummuştur. 2023 yılında Hatay, Kahramanmaraş ve daha bir çok ilimizi etkileyen deprem felaketi sonrasında aranan isimlerden olmuştur. Kendisinden uzun süre haber alınamamıştır. 17 Şubat 2023 tarihinde cansız bedenine ulaşılmıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz