Armağan Çağlayan

Armağan Çağlayan hakkında merak edilen aslen nereli? kaç yaşında? gibi soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Ekran severlerin Pop Star yarışmasında jüri üyesi olarak tanıdığı Armağan Çağlayan’ın asıl mesleği avukatlıktır. 1966 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş, çocukluk yılları Hereke’de geçmiştir.

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Mezuniyetinin ardından İstanbul Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde yüksek lisans ve İşletme Fakültesi Anabilim Dalında doktora yapmıştır.

Babası aslen Çerkez olan Armağan Çağlayan anne tarafından aslen Gümüşhane’lidir. O dönemde Demokrat Parti iktidara geldiğinde CHP‘li olduğunu düşündükleri dedesini Hereke’ye sürmüşlerdir. Bu nedenle Hereke’ye yerleşmek zorunda kalmışlardır. Annesi Suzan Hanım, babası ise Fikret Bey’dir.

En son Popstar 2018 yarışmasında Deniz Seki, Bülent Ersoy ve Can Bonomo ile birlikte jüri üyesi olarak Kanal D ekranlarında yer almıştır.

1 Yorum

  1. Armağan bey belli ki kişisel analizlerden geçmiş birisi. Belli oluyor tavır ve konuşmalarından. Deneyimleri demlenmiş. Severek izliyorum.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz