Serkan Aygın

Serkan Aygın 1996 yılından bu yana Saç Ekimi ve Saç tedavisi üzerine hizmet vermeye devam etmektedir. Hakkında merak edilenler, kısaca eğitimi, hayatı, kariyeri ve biyografi bilgileri.

Serkan Aygın Kimdir?

Serkan Aygın saç ekim uzmanı, Doktor. Avrupa’nın en iyi saç ekim doktoru. aranı izleyebilirsiniz. Türkiye ve dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen hastalara saç ekimi ve saç tedavileri hizmeti sunan, 22 yıllık deneyime sahip dünyaca tanınmış bir uzman doktordur.

Ülkemizde saç ekimi gerçekleştiren ilk ekiplerin arasında yer alan isim olmuştur. 1996 senesinden bu yana saç ekimi ve tedavisi üzerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Tp eğitimini, İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi’nde tamamlamıştır.
serkan aygin2
Klinik Farmakoloji Uzmanlık eğitimini İstanbul Üniversitesi’nde tamamlayan Aygın, Dermatoloji Uzmanlık eğitimini ise Vakıf Gureba Hastanesi’nde tamamlamıştır.

Ardından Vakıf Gureba Hastanesi’nde Dermatoloji ve Saç Hastalıkları Polikliniği’nde Dermatoloji Uzmanı olarak görev yapmıştır. Klinik kariyerinde tek bir alana yönelme ve bu alanda uzmanlaşma vizyonu ile hareket etmek kararı almıştır. Seneler içinde ise saç ekimi alanındaki tüm teknik ve yenilikleri yakından takip ederek sektörün öncüleri arasında yer almıştır.

Dr. Serkan Aygın, Türkiye’nin saç ekimi alanında öne çıkmasına katkıda bulunan sayılı doktordan birisidir. Özellikle FUE metodu ve DHI tekniğinde çeyrek asırlık deneyimi ile birlikte alanında standart belirleyici rol oynamaktadır.

Serkan Aygın Nereli?

Serkan Aygın Konya Ereğli doğumludur.

Serkan Aygın Kaç Yaşında?

Serkan Aygın 55 yaşındadır. Doğum tarihi 1968, doğum yeri Konya Ereğli.

Eğitim Hayatı:

Konya Erkek Lisesi (1985)
Dermatoloji Uzmanlık Eğitimi – Vakıf Gureba Hastanesi Dermatoloji Bölümü (1993 – 1997)
Klinik Farmakoloji Uzmanlık Eğitimi – İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi
Tıp Eğitimi – İstanbul Çapa Tıp Fakültesi (1991)

Uzmanlık

Uzm. Dr. – Koç Üniversitesi Hastanesi Saç Ekim Ünitesi (2020 – Halen)
Uzm. Dr. – Dr. Serkan Aygın Clinic (2013 – Halen)
Uzm. Dr. – Med Hair Clinic (2001 – 2013)
Uzm. Dr. – Vakıf Gureba Hastanesi Dermatoloji ve Saç Hastalıkları Polikliniği (1997 – 2000)

2020 yılında dünyada milyonlarca insanın izlediği El Clasico maçı olan Real Madrid-Barcelona derbisinde Türk saç ekim uzmanın reklamları gösterilmiştir. Dr. Aygın bu konu hakkında, sanıldığı gibi stada reklam vermediklerini, dijital giydirme teknolojisi ile bu reklamın ekran karşısında maçı izleyen bazı ülkelerdeki seyircilere yönelik gerçekleştirildiğini dile getirmiştir.

Resmi instagram hesabı @drserkanaygin ‘dır.

Clinic adres bilgisi: Merkez, İstiklal Sokağı 11/A, Şişli / İstanbul

Youtube video kanalında Aygın Clinic’de saç ekimi olmuş hastaların hikayelerini, Dr. Aygın’nın saç dökülmesi ve saç ekimi hakkındaki bilgilendirici videolarını izleyebilirsiniz.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz