Seda Kırımlıoğlu

Seda Kırımlıoğlu 1985 yılının Şubat ayında Antalya’da dünyaya gelmiştir. Güzel isim model, sunucu ve oyuncu olarak kariyerini sürdürmektedir.

Üniversite eğitimini Uluslararası son sınıf olarak dışarıdan devam ettirmektedir. Güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken başarılı isim 1.78 cm boyunda, burcu ise ..

Seda Kırımlıoğlu Miss Tourism Turkey 2005 Türkiye Güzeli, Model Of The Universe Dünya 2. sidir. 2003 senesinden beri manken, model ve sunucu olarak kariyerini sürdürmektedir. Diksiyon ve oyunculuk eğitimi almıştır. 2012 senesinde anoreksiya hastalığına yakalanan güzel isim 32 bedene kadar düşmüştür. Daha sonra tedavisinin ardından sağlığına kavuşmuştur.

2019 yılında 100 de 100 hayatlar isimli programın sunuculuğunu üstlenmiştir. İlerleyen süreçte bir çok başarılı yapımın dikkatini çekmiş ve oyunculuk teklifleri almıştır. İlk dizi oyunculuk deneyimini ise 2021 yılında rol aldığı Kardeşlerim isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Dizi de Meral karakterine hayat vermiştir. Ayrıca Kardeşlerim adlı dizi de Lizge Cömert, Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Ahu Yağtu, Su Burcu Yaz Coşkun ve Fadik Sevin Atasoy gibi isimlerde yer almıştır.

Güzel oyuncu yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir. İletişim ve hakkında daha detaylı bilgiler için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. https://www.sedakirimlioglu.com

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz