Lizge Cömert

1

Lizge Cömert rol aldığı Kardeşlerim isimli dizi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Hakkında ise ekran severler tarafından bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kimdir? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? oynadığı sinema ve diziler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Lizge Cömert Kimdir? Nereli?

1999 yılının Ağustos ayında İzmir’de dünyaya gelmiş, aslen İzmir’lidir. Özyeğin Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde eğitim almaktadır.

Atv ekranlarında yayınlanan Kardeşlerim isimli dizi de rol alan güzel isim Süsen karakterine hayat vermiştir. Kardeşlerim isimli dizinin yapımcılığını NGM Yapım üstlenmiştir. Dizinin yönetmeni Serkan Birinci, senaristi ise Gül Abus Semerci’dir. Dizi de Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Ahu Yağtu, Su Burcu Yaz Coşkun ve Fadik Sevin Atasoy gibi isimlerle birlikte rol almıştır.

Lizge Cömert Boyu, Kaç Yaşında?

Güzel oyuncunun boyu 1.64 cm, kilosu 53, burcu ise aslan’dır. 2021 yılı itibariyle 21 yaşındadır. Resmi instagram hesabını lizgecomertt olarak kullanan ünlü ismin takipçi sayısı günümüz itibariyle 399bin civarındadır. ali’sabuncugil menajerlik bünyesinde oyunculuk kariyerini sürdürmektedir.

Sosyal Medya Hesapları:

İnstagram Hesabı: @lizgecomertt

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz