Rezzan Kiraz

Rezzan Kiraz son dönemlerin en fazla merak edilen isimleri arasında yer almaktadır. Peki kaç yaşında? aslen nereli? hayatı ve kısaca biyografi bilgileri.

1957 yılında dünyaya gelen Rezzan Kiraz aslen Sivas Divriği İlçesi nüfusuna bağlıdır ve orada doğmuştur.

İstanbul Kız Lisesi’ni bitirmiş ardından, Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nden mezun olmuştur.

Gazete, televizyon ve sosyal medya dünyasının da çok yakından tanıdığı Rezzan Kiraz Araştırmaca, yazar ve Astrolog kimliği ile tanınır. Burçlara göre kadın ve erkekleri ayrı ayrı yorumlamakta, ayrıca tarot kağıtları ile geleceği öğrenmeye kadar bir çok konu üzerine paylaşımlar yapmaktadır. Diğer bir yandan burçlar ve sağlık konusunda da açıklamaları ve yorumları ile takipçilerini bilgilendirmektedir.

Lise yıllarında astroloji ile ilgilenmeye başlamış o dönemde babasını yitirmiştir. Babasının ani ölümü sebebi ile metafiziğe ilgi duymaya başlamıştır. Üniversite mezuniyetinin ardından yaklaşık olarak 5 sene kadar mimar olarak çalışmıştır. Daha sonra Star Tv ekranları ile televizyon dünyasına giriş yapmış, kanalda hobi olarak ilgilendiği astrolojiyi profesyonel hayatına taşımıştır.

Ünlü astrolog 1984 senesinde Metin Bey ile evlenmiş bu evliliğinden bir kızı vardır. Günümüzde hem televizyon dünyasında çalışmalarını sürdürmekte hemde araştırmacı ve yazar olarak çalışmalarını devam ettirmektedir. Ayrıca Rezan Kiraz ile Astroloji isimli youtube kanalında da videolarını paylaşmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz