Pamela Reif

Pamela Reif Almanya’da yaşantısını sürdürmektedir. Günümüzde sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlar ile tüm dikkatleri üzerine çekmektedir. Hakkında ise bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Pamela Reif Kimdir? Nereli?

Güzel isim Pamela Reif Fitness eğitmeni olarak sosyal medya üzerinden paylaşımlarını sürdürmektedir. Girişimci, sosyal medya fenomeni ve fitness antrenörü olarak tanınan güzel isim 9 Temmuz 1996 tarihinde Almanya’da doğmuştur. Yaşantısını memleketi Almanya’nın Karlsruhe kentinde sürdürmektedir. Anne ve babası da Alman asıllıdır. Çocukluk yıllarını annesi Manuela Reif ve erkek kardeşi Dennis Reif ile geçirmiştir, babasından uzak bir şekilde. Anne ve babası evlenmemiş, bekar bir anne tarafından yetiştirilmiştir.

Karlsruhe Lisesi mezunu olan Pamela, fitness eğitmenliği ve sosyal medya paylaşımları için üniversite eğitimini askıya almış ve eğitim hayatını sonlandırmıştır. İlerleyen süreçte ise hayatının büyük bir bölümünü fitness üzerine kurgulamıştır. 2012 yılında resimlerini ve egzersiz yaptığı videoları sosyal medya hesaplarından paylaşmaya başlamıştır. Kısa sürede ilgi odağı haline gelen Pamela, her geçen gün yaptığı paylaşımlarını profesyonelliğe doğru götürmüş ve günümüzde ki başarıya ulaşmıştır.

Pamela Reif Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

Güzel fitness modeli Pamela Reif 25 yaşında ve 1.65 cm boyundadır. Kilosu 54, burcu yengeç, göz rengi koyu kahve, saç rengi ise sarı’dır. Sosyal medya kariyerinin yanı sıra yazmaktan da büyük keyif alan Pamela’nın 2017 çıkışlı, Güçlü ve Güzel isimli bir kitabı bulunmaktadır. Kaleme aldığı Güçlü ve Güzel isimli kitapta fitness ve moda hakkında bir çok ince ayrıntıya değinmiş, fikir ve bilgi paylaşımında bulunmuştur.

Hatta kitabı ciddi bir ilgi görmüş ve kitabını yayınladıktan sonra, Placetop tarafından “Yılın Fitness Influencer Ödülü”ne layık görülmüştür.

Günümüz itibariyle özellikle Almanya’nın en çok aranan fitness modeli, eğitmeni ve uzmanı olarak tanınmaktadır. Sosyal medya üzerinden ciddi bir hayran kitlesine sahip olan Pamela’nın resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı ise 8,3milyon civarındadır. Yine Youtube video kanalındada 8,3 Mn civarında abonesi bulunuyor.

Pamela, Puma, Shredz takviyeleri, saç düzleştirici markası GHD, Calzedonia ve İsveç moda markası Nak-d gibi birçok fitness aksesuarı ve ürününün modeli ve marka elçisi olarak çalışmalarını sürdürmektedir. 2019 senesinde Forbes DACH dergisinin kapak sayfasında yer almış, Forbes Under 30 zirvesine katılmış ve bir fitness fenomeninden girişimciliğe uzanan yolculuğu hakkında bir çok konu üzerine anlatım gerçekleştirmiştir.

Tüm bunların yanı sıra, Naturalally Pam ve bir iç çamaşırı koleksiyonu adına fitness gıda markası sahibi olarak girişimciliğini de ön plana çıkarmıştır.

Pamela Reif Sevgilisi Kim?

Bir dönem Beşiktaş formasını da giyen başarılı Alman Milli kaleci Loris Karius ile birlikteliğiyle gündeme gelmiştir. Loris Karius Liverpool takımının da kalesini korumuştur. Çiftin günümüz itibariyle mutlu birlikteliğinin sürüp sürmediği ise bilinmemektedir.

Pamela’nın en sevdiği renk siyah, en sevdiği yiyecekler, ev yapımı çikolatalı yaban mersini. Hobileri ise Spor, egzersiz, fitness, Fotoğrafçılık, okumak, yazmak ve seyahat etmek.

Kısaca Kariyer Yolculuğu

Karlsruhe Lisesi’nden mezun olan Pamela Reif, çok küçük yaşlardan itibaren tiyatro ve dansa düşkünlüğü ile biliniyor. Hatta 16 yaşına kadar da model ve dansçı olmak istemiştir. Bir gün hayatında yeni maceralara atılmak ve değişiklik yapmak istemiş ve bir arkadaşı ile spor salonuna gitmeye karar vermiştir. Ancak gittiği spor salonu kariyerini ve hayatını belirleyen unsur olacaktır. 2012 senesinde ise bir kaç spor yaptıktan sonra resmi instagram hesabından spor salonunda yaptığı çalışma, rutin, diyet ve egzersiz videolarını yayınlamaya başlamıştır. Yaptığı bu paylaşımlar öylesine ilgi gördüki kısa süre içinde 1 milyon civarında takipçi sayısına ulaştı. Ardından bir çok ünlü markanın fitness aksesuar ve takviyeleri, promosyonları ile anlaşmalar yaparak kariyerine profesyonel olarak devam etti.

Günümüzde güzel ismin tahmini net kazancının 2 milyon dolar üzerinde olduğu belirtiliyor. Gelir kaynakları ise YouTube, instagram, eğitmenlik, markalar ve modelliktir.

Almanya, Karlsruhe’de lüks bir evde yaşamakta, fitness rutinleri, egzersiz programları ve diyetler içeren birkaç web sitesine sahiptir.

Youtube video kanalında gerçek zamanlı ücretsiz fitness videoları. İnstagram hesabında ise her Pazar ücretsiz antrenman programları’nı takipçileri ile paylaşmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz